Přejít na obsah

Nefunguje zpětné zhlédnutí


Jack_6428

Doporučené příspěvky

20:10 - 20:25 - Prima Max. Opět marné, téměř čtvrthodinové zkoušení, pustit si přes zpětné shlédnutí Bondovku. Naštěstí UPC problémy pružně řeší, a dělá všechno pro maximální spokojenost zákazníků...  Nakonec jsem stejně skončil u Skylinku 😓

007.jpg

  • 300 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • VTV Premium box
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to jako v té pohádce o chytré Horákyni. Ta taky přijela - nepřijela, oblečená - neoblečená a přivezla dar - nedar....  A UPC jednoduše funguje - nefunguje 😢

Tady jsou všechny restarty, odpojování a znovu připojování kabelů úplně zbytečné. Ta služba je prostě problémová od samého začátku, a UPC se už víc jak dva roky dušuje, jak to řeší... Svůj podíl na tom má nejspíš i ten Čínský (údajně Britský) šmejd, který UPC pronajímá za nehorázný peníze.

Upraveno uživatelem RichardHorcic
  • 300 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • VTV Premium box
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spočítali jste si někdy, kolik za tenhle poruchový a věčně problémový zmetek zaplatíme na pronájmu za rok? Za pět let?

Kopírováno z mého vyúčtování:      PRONÁJEM HD-DVR MEDIABOXU  -  157,02 Kč   -  21 %, 32,97 Kč, -   189,99 Kč

Za rok to dělá 2280 Kč, a za pět let už 11400 Kč!  Za jedenáct a půl tisíce už lze dneska koupit opravdu kvalitní, špičkový výrobek. Jenže to by nebylo UPC, aby si to neošetřilo. Jejich karta totiž v žádném jiném zařízení, než v tomhle Čínském šmejdu nefunguje, navíc je párovaná a nejde zaměnit ani mezi těmito jednotlivými STB  😒 Takže suma sumárum - dokud lidi platí, může být UPC v klidu. Nač řešit nějaké problémy.... 💀

  • 300 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • VTV Premium box
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já zase vůbec nechápu jak je možné tohle. Měl jsem 1,5 roku HD DVR MEDIABOX zpětné přehrávání fungovalo .Teď jsem to vyměnil za HD Mediabox přivezli ten krám Kaon KCF-SA700 zpětné přehrávání záhadně přestalo fungovat .To jsou samé záseky a výpadky až hrůza .Co s tím dělat ???Dělá to hlavně večer ,ale před výměnou tohle nedělalo.

Upraveno uživatelem Pavel m
  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Pavel m napsal:

Teď jsem to vyměnil za HD Mediabox přivezli ten krám Kaon KCF-SA700 zpětné přehrávání záhadně přestalo fungovat .To jsou samé seky a výpadky až hrůza .Co s tím dělat ??

A Internet ti jede normálně i večer?

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...