Přejít na obsah

Nefunguje zpětné zhlédnutí


Jack_6428

Doporučené příspěvky

Návštěvník Satanik

Takže za posledné 4 dni zatiaľ ide archív celkom dobre, t.j. neseká, a nedochádza ani k viditeľnému zhoršeniu kvality. Sledujem to len na malom mediaboxe, takže iné spôsoby neviem posúdiť. Čo pretrváva, je zmenšovanie a zväčšovanie obrazu. Bolo by zaujímavé, ak by niekto od UPC napísal update, čo, a či vôbec, s tým robia.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Satanik napsal:

Takže za posledné 4 dni zatiaľ ide archív celkom dobre, t.j. neseká, a nedochádza ani k viditeľnému zhoršeniu kvality.

Nejsem si jistý, jestli se jedná o poslední 4 dny (spíš tak 2 dny), ale jinak mohu souhlasit. Zatím to jede dobře, bez sekání a bez neustálého zhoršování kvality obrazu. Kéž by to takhle vydrželo 😊

  • 300 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • VTV Premium box
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm, chtěl jsem si před chvíli pustit zpětně dnešní Top Gear na Coolu.  Zase velký p*d. To si pište, že už už letím zase vyplňovat nějaký přitroublý formulář, na to už jsem se před nějakou dobu nechal nachytat a stejně to je k  ničemu. No, kdyby to někoho zajímalo, tak se to kousalo a kousalo a kousalo v kvalitě asi tak 240 řádků. Tak jsem to vypnul, abych si ještě vztekem nerozmlátil plasmu, která na rozdíl od UPC funguje a nemůže za to.

Fakt dík. Čím dál tím víc jsem přesvědčený o tom, že jsem při volbě kabelovky akorát blbě naletěl lživému marketingu. Ten agent co tu polepil barák mně zdůrazňoval mimo jiné úžasnou možnost dívat se na pořady až sedm dní zpět...

  • -
  • -
  • Komplet
  • Takový bílý, nastojato
  • Praha Žižkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, Medvěd napsal:

Hmm, chtěl jsem si před chvíli pustit zpětně dnešní Top Gear na Coolu.  Zase velký p*d.

Tak v sobotu jsem neprozřetelně pochválil UPC,  jak to zatím dobře jede a projevil přání, aby to tak vydrželo. NEVYDRŽELO!  Medvěd to napsal zcela přesně. Dneska opět stejný problém se zhoršováním kvality, zasekáváním a neustálým načítáním. Ten formulář je podle mě taky na nic, nejspíš má jen odvádět pozornost a oddalovat řešení problémů, s kterými si UPC evidentně neví rady. K čemu znovu vypisovat všechny problémy do nějakého formuláře? Kdyby si technici pročetli třeba tohle vlákno, zjistili by, že toho tady je napsáno víc než dost a všechny problémy jsou tu detailně popsané...😩

  • 300 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • VTV Premium box
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Medvěd napsal:

Tak hlavně aby nám vydrželo!

Také moje přání. Včera i dneska prakticky žádné problémy, kvalita obrazu skvělá, žádné zasekávání se nekonalo. A tak je to spravne, tak to ma byt 😊

Jen to samotné spuštění programu by možná chtělo ještě trochu "poštelovat", často se to spustí až na druhý, či třetí pokus. Ale to je to nejmenší co mě trápí, hlavně že to potom běží bez problémů.    

  • 300 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • VTV Premium box
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...