Přejít na obsah

Nefunguje zpětné zhlédnutí


Jack_6428

Doporučené příspěvky

Návštěvník dominikx

tiež evidujem podobne chyby u zpetneho zhlednutia,   napisal som na podporu nech to daji dokupy  a píšem pravidelne  at maji co čitať 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono to vypadá, že nějaké upozorňování a psaní na podporu je naprosto k ničemu. Dokonce tady byl i úplně zbytečný formulář na popis chyb, který už ale nikde nevidím - zřejmě ho odstranili. Kdyby totiž technici četli tohle vlákno, za ty dva roky jsou tu všechny chyby stokrát podrobně popsané. Taky jsem tam naivně psal, a výsledek? Když to nedali do kupy za dva roky co si tady klienti stěžují, moje víra že to bude někdy fungovat  = 0. 

  • 300 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • VTV Premium box
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dominikx

tak možeš isť ku konkurenci - T mobile, O2, Digi TV, ... .   premyšlam nad tym ja,  

ja viem taky cca 1 a pol roka píšem na podporu a nic .. strašné... no 😞 

je to katastrofa so službou TV , aktualne teraz  Joj Family  - nic  , udajne neni možne prehrat, prehravani selhalo, !  hruza  😓😣😥

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Potvrzuji, dnes večer ZZ funguje velice špatně nebo nefunguje vůbec. Neustále se zasekává, načítá a přeskakuje do mizerné kvality, popř. se rovnou objeví hláška, že "Video nelze v téhle chvíli přehrát".

Zkoušeno ve webovém prohlížeči Chrome (Verze 73.0.3683.103) a v aplikaci W10.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže nejenom včera večer, ale také dneska je služba téměř nepoužitelná. Nyní pokus o zpětné zhlédnutí Bláznivé střely na Filmboxu - když už se konečně podařilo na několikátý pokus film spustit, každých pět vteřin se to začalo přepínat mezi oříznutým formátem 4:3 a celoobrazovkovým režimem,  současně s viditelným zhoršením obrazu. Po pěti minutách "blikání" jsem to prostě vzdal...😢

Ještě náhledy...

Filmbox2.jpg

Filmbox1.jpg

  • 300 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • VTV Premium box
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, tomus napsal:

Já včera večer po 22. hod. koukal na malém HD Mediaboxu na ZZ na HBO a jelo to normálně bez záseků

Po desáté možná, ale před desátou ne. Já jsem si něco pouštěl zpětně asi od půl deváté a zhruba hodinu to jelo s občasnými záseky, ale jelo. Okolo půl desáté se frekvence záseků zvýšila a po pár minutách se rozpadlo spojení a byl konec. Počkal jsem do půlnoci a pak jsem to dokoukal, to už zase fungovalo dobře. Prostě mezi osmou a desátou je to smrt, nic se nezměnilo.

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
  • Mladá Boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je potřeba se smířit s tím , že fungovat to prostě nikdy pořádně nebude. Já počkám do léta , kdo koupí práva na anglickou fotbalovou ligu a přejdu buď k O2 nebo Digi (T-mobile) Tam všude to funguje bez problémů. Ono to prakticky nefunguje jen u UPC.

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Klasik
  • V.Station 3.1, 2xCA modul
  • Plzeň - Skvrňany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...