Přejít na obsah

Nefunguje zpětné zhlédnutí


Jack_6428

Doporučené příspěvky

Návštěvník Milosko78

technik: nefunguje. Teraz sobota rano, archiv nepozeratelny. Obraz v prisernej kvalite,stale preskakuje do lepsej a horsej obraz.kvality. Nema vyznam mat tento media box. Aplikacia v mobile a v android tv ide super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No on bude mít váš známí používající STB, na kterém se nelze posunou na časové ose do "minulosti", problém s tím, že ten STB nebude připojený k internetu.
Bez toho se "minulost" nezobrazí.

Může se podívat do Menu , Nastavení, položka Informace o Mediaboxu, jestli tam vidí nějakou IP adresu ...

Možná by bylo rozumné rovnou nějak označit, na které "platformě" to zpětné zhlédnutí nejde.
Může se totiž jednat pouze o probém jedné části systému.

1. app
A/ iOS
B/ Android
C/ Android TV (pouze SK)
D/ WIN10

2. WEB
A/ IE
B/ Chrome
C/ Mozila
D/ jiné

3. STB
A/ Kaon (HD Mediabox)
B/ Pace (HD DVR Mediabox - cihla, pouze CZ)

 Zkusím zjistit co Error 421 znamená

 

Upraveno uživatelem technik
  • -
  • -
  • Jiná služba
  • nic
  • UPC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže je neděle večer, vrátil jsem se po prodlouženém víkendu z chalupy a tak zkouším pustit si zpětně pořady, na které nebyl čas, nebo které na chalupě nepřijímám. 

Už opravdu nevím, co si mám myslet. Po středečním ujištění správce webu Davida, že udělali "konkrétní kroky a že služba už je konečně stabilní", jsem úplně v klidu a pohodě zapnul PC a snažil se pustit si zpětně pořad, na který jsem se celý víkend těšil. Když řeknu, že mě pohodička okamžitě přešla a chytil mě nervák, tak jsem se vyjádřil hódně, ale hóóódně umírněně. Po asi sedmém pokusu, kdy se program konečně načetl a spustil, vypadl už za nějakých 10 vteřin, s obvyklou hláškou, že "video nyní nelze přehrát, zkuste to prosím znovu" (na tuhle hlášku už začínám být čím dál tím víc alergický). No, a pak už to šlo v obvyklém sledu. Neustálé zasekávání a vypadávání, často i každých pár vteřin, někdy to hrálo dokonce celou minutu v kuse!!!  Takže jsem to tak jako vždycky, po asi dvaceti marných pokusech o opětovné načtení vzdal. Takže abych to zkrátil. Nezměnilo se vůbec nic!!! Je to pořád stejný nefunkční paskvil, na který není už od samého začátku spolehnutí, navzdory všem kecům, a ubezpečování, jak UPC usilovně na problému maká. Těch kydů, že už to vyřešili a že už to přece musí jít, začínám mít pomalu dost. Tohle má být ta slibovaná stabilita? Kde se projevily ty konkrétní kroky, které jste udělali? Milosko 78 má nejspíš pravdu, že si s tím UPC vůbec neví rady a na nějakou nápravu (až na neustálé chlácholení a oblbování nespokojených zákazníků) už prostě a jednoduše sere.  

  • 300 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • VTV Premium box
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, na "cihle" to jede jakž takž normálně. Tedy... neříkám dokonale, ale dá se to. Zpětné shlédnutí na HD DVR Mediaboxu má určitě svoje mouchy, ale to přičítám spíš tomu nepříliš povedenému přístroji samotnému. Spuštění programu je obvykle bez problémů, stejně jako následné sledování. Ale nedej bože to během přehrávání zastavit, nebo dokonce kousek vrátit. Okamžitě se to začne sekat, skákat obraz z jedné sekvence do druhé a do toho neustále vypadává zvuk, často na dlouhé minuty. A potom trvá poměrně dost dlouho, než se to konečně zase srovná. Když jsem měl ještě před cihlou Handana CV -6000 DVR, tyhle problémy rozhodně neměl a byl jsem s ním  nadmíru spokojený. Navíc umožňoval řadit si programy podle svého, což uměly přístroje snad už v sedmdesátých letech minulého století. Tuhle vychytávku u "moderní" cihly prostě nechápu. Snad jedinou vadou Handana bylo to, že neuměl přehrávat programy v HD, jinak bych se ho asi nikdy nevzdal. 

S internetem problém nemám, už jsem to tady psal několikrát.  Mám 300 Mb/s, a v PC běžně z internetu přehrávám on-line videa ve vysokém rozlišení, dokonce i ve 4K, bez nějakého zasekávání. Kdyby služba zpětného shlédnutí fungovala tak jako funguje internet, nebylo by UPC co vytknout.  

 

  • 300 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • VTV Premium box
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska (ze středy na čtvrtek) přibližně kolem půlnoci, opět problém. Rozkoukaný pořad najednou zamrzl, obraz se rozmazal do příšerné kvality a pak už se to pravidelně sekalo každých pár vteřin. Takže vlastně nic nového, je to pořád stejné, jako už milionkrát předtím. Nakonec jsem to musel vzdát, a celou aplikaci jsem vypnul. Zkouška zhruba po 3/4 hodině a žádná změna, spustit nejde prakticky nic a dokonce i v průvodci zmizely všechny ikony programů.

Jinak od toho blábolu, že už se udělaly konkrétní kroky a že už je služba stabilní, se nezměnilo vůbec nic. Pořád stejné neduhy a pořád stejné kecy, jak se na tom usilovně pracuje. Spuštění pořadu až na Xtý pokus (někdy to nenaskočí vůbec), neustálé zasekávání a donekonečna probíhající načítání, střídavé zhoršování kvality obrazu s kvalitním... a teď navíc střídavá komunikace v ČJ a AJ. Takže bych to zkrátil - na tuhle službu je asi takové spolehnutí, jako že Juncker přestane chlastat...

Člověk by očekával, že když někdo nabídne službu která nefunguje, tak se chytne za rypák, omluví se a rychle zjedná nápravu. Ale to platí nejspíš jen pro všechny ostatní. Pro UPC zjevně ne! 💀

Průvodce.jpg

  • 300 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • VTV Premium box
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...