Přejít na obsah

Nefunguje zpětné zhlédnutí


Jack_6428

Doporučené příspěvky

Návštěvník Katoda

No stejný případ jako včera odpoledne a večer. Zpětné zhlédnutí už zkrátka opět nefunguje a pravděpodobně, až se to podaří spravit, tak pořady z doby výpadku už přehrát zpětně nepůjdou. 😞

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To zpětné zhlédnutí u UPC je nespolehlivé. Někdy v pohodě někdy, někdy zlobí. Proto jsem si pořídil i O2 TV, tam je zpětné zhlédnutí bezporuchové. Ale zase na druhou stranu, několikrát do roka úplný výpadek. Třeba včera večer. Několikahodinový úplný výpadek. Nešlo nic, nikde. 

  • Basic
  • -
  • Základní
  • -
  • Litomyšl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
V 17. 10. 2019 v 6:46 PM, RichardHorcic napsal:

Taky pozoruji nový problém, že se program najednou sám ukončí těsně před koncem pořadu a skočí zpět do programového průvodce. Vypozoroval jsem, že se tak děje přesně v místě přerušení časové osy v dolní části obrazovky. Kdo zase vymyslel tuhle "inovaci"?  Dřív to nedělalo.

Ještě mi bohužel nikdo neodpověděl na tenhle dotaz ze 17.10. Ono koukat na něco třeba dvě hodiny a pak to najednou vypne v tom nejnapínavějším několik minut před koncem, to je docela na nervy. Je to snad nějaká novinka v rámci "zlepšení" služby? Nikomu z Vás to nevadí? 😒

  • 300 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • VTV Premium box
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A zkončlo to z dûvodu konce nahrávky nebo "výpadku" spojeni.

Pokud to byl konec nahrávky, tak lze poděkovat programerûm za "dodržování" nahlášených časû pořadû.

 

Pokračovat lze puštěním následujícího pořadu a posunutím se o přibližně 15 minut dopředu.

 

UPC přidáva na konci každého pořadu 15 minut ...

 

 

 

 

 

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle není klasický výpadek spojení, ale měl by to být pomyslný!!! konec nahrávky. Jenže znáte to, který z kanálů tohle dodržuje? Začínají klidně o 10 minut později a tím pádem končí úměrně ke zpoždění, navíc vkládají mnohaminutové reklamy, bez ohledu na posunutý čas a tím se zpoždění ještě více prohlubuje. 

To že musím pokračovat dalším pořadem, je opravdu rada nad zlato, bez téhle informace bych snad nikdy žádný  program nedokoukal do konce 😩. To je jako kdybych někomu poradil, že když mu ujede autobus, že musí počkat na další. Mimochodem, většinou to není vůbec potřeba, stačí ukončený program znovu spustit od začátku a posunout ho na pomyslnou časovou osu v místě přerušení. Pak kupodivu normálně pokračuje až do konce. Že UPC přidává na konci každého programu 15 minut je sice hezké, ale to mi funguje  jen na STB (cihle) vedle v obýváku.  Aplikace HORIZON GO na počítači v mé pracovně o téhle službě zřejmě nikdy neslyšela...😏 A proto se ptám, proč to dřív nedělalo a teď nejsem schopen dokoukat téměř jediný pořad až do konce, bez toho, abych ho spouštěl znovu z místa ukončení? Existuje jediný rozumný důvod, proč byla tahle "inovace" zprovozněna? 

Bez názvu.jpg

  • 300 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • VTV Premium box
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
před 23 hodinami, RichardHorcic napsal:

Ještě mi bohužel nikdo neodpověděl na tenhle dotaz ze 17.10. Ono koukat na něco třeba dvě hodiny a pak to najednou vypne v tom nejnapínavějším několik minut před koncem, to je docela na nervy. Je to snad nějaká novinka v rámci "zlepšení" služby? Nikomu z Vás to nevadí? 😒

Já nevím jak ostatní, ale třeba já jsem na to neodpovídal proto, že jsem tenhle problém nezaznamenal. Sleduji ZZ buďto na cihle nebo na počítači přes webový prohlížeč (Chrome). Občas se mi stane, při sledování ZZ na HD DVR Mediaboxu (cihla), že se to ukončí a spadne do programového průvodce při přetáčení, ať už klasickém (častěji) nebo po 30 sekundových skocích (méně často), ale ne při normální přehrávání. Při sledování přes web se mi to nestává vůbec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Tak mám takový nepříjemný pocit, že se služba zpětného shlédnutí začíná vracet zpět do starých kolejí. Po dvou (tří) měsíčním bezproblémovém provozu, se znovu začínají projevovat staré neduhy - například pokus o spuštění včerejšího, nebo staršího pořadu končí většinou půlminutovým točícím se kolečkem, a následnou hláškou, že "video nyní nelze přehrát, stiskněte tlačítko pro opakování pokusu". Bohužel, můžu to opakovat do nekonečna, a pořad se stejně nespustí. Také se stále častěji už běžící program zasekává uprostřed slova s hláškou "načítání" a pak opět hláška o nemožnosti přehrání videa a opakování pokusu. Takže suma sumárum, dost pořadů které jsem si chtěl zpětně pustit jsem nakonec vůbec neviděl protože se mi neotevřely, a plno jsem jich také nedokoukal až do konce, protože se pos..ly během vysílání, bez šance opětovného spuštění. Zdá se, že všudypřítomné heslo Větší. Rychlejší. Kvalitnější po spojení UPC s Vodafonem nějak nefunguje...

  • 300 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • VTV Premium box
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...