Přejít na obsah

Nefunguje zpětné zhlédnutí


Jack_6428

Doporučené příspěvky

Já bych to ještě doplnil:

Mobil - aplikace i prohlížeč Chrome jede.

PC Windows 10 - aplikace jede, prohlížeče Chrome, Opera, Edge nejede, pořad před i po jsem zkoušel, ty jedou vždy. 

Takže já to vidím tak, že ta nahrávka je nějaká chybná a prohlížeče na PC si s tim neporadí. 

Proto používej raději aplikaci, pokud máš Windows 7, tak udělej upgrade na Windows 10, zatím to vypadá že je to pořád zdarma. 

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, alespoň se potvrdilo, že nekecám, a že nejsem za prudiče, který si pořád jen stěžuje.  Mobilní aplikaci nepoužívám takže nemůžu porovnat. V obýváku na televizi přes "cihlu" to funguje normálně, ale já většinou sleduji vedle v "trucovně" na PC, jako prohlížeč mám Operu. Jinak upgrade z Win7 na Win10, proběhlo zdarma už někdy před dvěma měsíci.

Mimochodem, vysvětlíte laikovi, jaký je rozdíl mezi sledováním na PC přes aplikaci, nebo prohlížeč?  

  • 300 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • VTV Premium box
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je asi 21:30 a zrovna se pokouším zpětně pustit na Prima Zoom pořad v 18:55, Krásy divokých Galapág. Program naběhne, hraje asi tři vteřiny a konec - Video nyní nelze přehrát, znovu spustit video. Dalších X pokusů a stále stejný výsledek. Pokaždé ve stejném místě, vždy po třech vteřinách to vypadne. Říkám si nu což, zkusím hned následující pořad od 20:00, Zázračná planeta. Ale abych Vás zbytečně nenapínal, ten pro jistotu nejde spustit vůbec... ☹️  Tak si říkám,  jestli se nechci dostat do Bohnic, jestli si radši neotevřu nějakou knížku.... 

  • 300 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • VTV Premium box
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 18. 2. 2020 v 4:29 PM, RichardHorcic napsal:

Mimochodem, vysvětlíte laikovi, jaký je rozdíl mezi sledováním na PC přes aplikaci, nebo prohlížeč? 

Ve Win10 se da nainstalovat ze Store aplikace HorizonGo. Druha moznost je slodovat HorizonGo ve webovem prohlizeci (www.horizon.tv). Tady jen dodam, ze cca od zacatku ledna v nekterych prohlizecich a na Linuxu nejdou videa prehravat.

  • Kabel 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • 2x CA modul, Compal black
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 minutami, homberg napsal:

Ve Win10 se da nainstalovat ze Store aplikace HorizonGo. Druha moznost je slodovat HorizonGo ve webovem prohlizeci (www.horizon.tv).

Jakožto počítačový blb jsem to stejně moc nepochopil. HorizonGo jsem na Pc zprovoznil právě přes webový prohlížeč (www.horizon.tv) a mám ho propojený z "cihlou" ethernetovým kabelem, takže z PC v trucovně můžu naprogramovat nahrávání na HDD v cihle vedle v obýváku. Ale vůbec netuším, co je Store a jak nainstalovat do PC tuto aplikaci, případně jestli má nějaké výhody, než sledování přes prohlížeč? Jak se zdá, tak i díky ohlasům ostatních uživatelů, webové prohlížeče tuhle službu moc nezvládají... 

  • 300 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • VTV Premium box
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...