Přejít na obsah

Nefunguje zpětné zhlédnutí


Jack_6428

Doporučené příspěvky

Návštěvník Evzen
před 52 minutami, tomus napsal:

protože na každé platformě se to může chovat jinak

...coz je mimochodem uz samo o sobe SILNE PROTI zasadam dobre user experience!
A pokud je uz tento prazaklad cele platformy navrzen takto blbe, nemuze z toho nikdy vzejit nic rozumneho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, tomus napsal:

Možná by bylo dobré kdyby jste uvedl, na jakém zařízení Horizon Go sledujete, například počítač, Mediabox, mobilní telefon atd., protože na každé platformě se to může chovat jinak.

Tomus, nic proti Vám, vím, že to myslíte dobře. Ale tyhle informace se tu po mě chtějí pořád dokola, už jsem to v tomhle vláknu vypisoval minimálně třikrát, a to bez žádné reakce. Dokonce jsem to jako ko....t  znovu vypsal do toho slavného, úplně zbytečného formuláře. Už nemám sílu psát to znovu a znovu, pořád dokola, evidentně to stejně k ničemu nevede, snad jen k mozolům na prstech od neustálého psaní.... Prostě to vypadá tak, že si s tím UPC buď neví rady, nebo na to prostě serou. Hlavně že klienti platí.

PS: Snažil jsem se dnes koukat na Černé ovce, a opět hrůza. Pořád stejné problémy, vypisovat je znovu nebudu. 

  • 300 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • VTV Premium box
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já včera zkusil ve 23:00 pustit Mordpartu z úterka. Z APLIKACE HORIZON GO mne to nejdřív asi pětkrát vyhodilo , ale já byl trpělivý. a ono se to nakonec opravdu rozběhlo , ale obraz posunutý se zvukem asi o 3 vteřiny. Tak jsem si nainstaloval prima play a koukal přes to. Bohužel to takto jde obejít je u pořadů ČT a některých z PRIMy. Už mne to vážně přestává bavit a opravdu přejdu tam , kde to funguje. Tady se jen kecá , jak se pracuje na nápravě a skutek utek.

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Klasik
  • V.Station 3.1, 2xCA modul
  • Plzeň - Skvrňany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...