Přejít na obsah

Nefunguje zpětné zhlédnutí


Jack_6428

Doporučené příspěvky

Návštěvník Evzen
2 hours ago, Marek-26 said:

Evžene, spíše to je rada: "Namísto ucpané D1 do Prahy jeďte po D11". Nechápu smysl vašeho příspěvku ...

Zjevne.
Protoze kdyz resim D1, tak je mi D11 uplne ukradena a k prdu...

Kdyz si nekdo stezuje na problemy ZZ, tak co kdyby si ten film treba stahnul z Ulozto, nebo tak neco...
Nebo kdyz mu blbne pripojeni k Internetu od UPC, ze by mu rovnou na helplajne rekli, at zkusi Q2 nebo nekoho jinyho...

Uz vidim, jak budes nadsenej, az ti treba tvuj danovy poradne rekne, ze s odpisy z dani ti sice nepomuze, ale zato vi, kde rostou trimetrovy koprivy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník upcklient
On 1/25/2019 at 5:42 PM, tomus said:

Takové problémy se zpětným zhlédnutím teda nemám.

Řekl bych že tam budeš mít nějaký problém s internetem, v nastavení set top boxu je možné zkontrolovat zda má setobox přidělenou IP adresu od routeru. Pokud by tam nebyla bude asi nějaký problém, Zkus na to mrknout.7 

Tak jsem se po dovolené dostal doma k modemu, nastavení jsem ověřil a v nastavení mediaboxu je ta stejná IP adresa, kterou má přidělený také router. Zpětné zhlédnutí jsem zkoušel, vše se podařilo načíst až po krocích, které jsem popsal v předchozí zprávě. Ale funguje to, sice ne hned, ale když se v tom člověk porhabe, programy se začnou načítat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Tak dneska stejný problém se zasekáváním a současným zhoršením programu, naštěstí to trvalo jen pár minut. Ale stejně mě to prudí, člověk nikdy neví kdy se to projeví. Například když bych si chtěl nějaký program nahrát, tak by mě asi šlehlo..... 😩

 

Barrandov 1.jpg

 

Barrandov 2.jpg

Upraveno uživatelem RichardHorcic
  • 300 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • VTV Premium box
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Tak dneska to bylo zase pokoukáníčko. Mezi devátou a desátou večer se to zase pořád načítalo a bylo to prakticky nekoukatelné.  Řekli byste, že takhle by mělo vypadat vysílání v HD kvalitě?  U UPC nejspíš ano....  Pomalu mi dochází trpělivost 😢

 

HD.jpg

HD2.jpg

HD3.jpg

UPC.jpg

  • 300 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • VTV Premium box
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Tak po dnešním opětovném zážitku z "kvalitou" služeb UPC, kdy se programy pořád zasekávaly při příšerné kvalitě obrazu, vypadávaly a donekonečna se znovu a znovu načítaly, jsem využil přiložený formulář a pokusil se popsat vše, co nefunguje. Tak mě napadá... měl jsem asi popsat jenom to, co opravdu funguje. Vešel bych se možná do jedné jediné věty a ušetřil si čas... 😢

 

UPC 3.jpg

  • 300 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • VTV Premium box
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ten pořad na který jsem se chtěl dneska koukat, a který jsem zhruba po čtvrthodině trápení a nervů vzdal, jsem zpětně dokoukal na Skylinku.

Pěkně vcelku, ve slušné kvalitě, bez zasekávání, bez zhoršování obrazu, a bez neustálých hlášek abych čekal, až se video znovu načte. Jak je vidět, jde to. Zřejmě to chce jen schopné lidi! 😏 

  • 300 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • VTV Premium box
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...