Přejít na obsah

Nefunguje zpětné zhlédnutí


Jack_6428

Doporučené příspěvky

Návštěvník HonzaMo

Ahoj,

problém asi stále nevyřešen. Při používání zpětného shlédnutí na TV přehrávání seká. Restarty boxu nepomáhají. Povedlo se někomu vyřešit? Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník upcklient

Já mám se samotným zpětným zhlédnutím problém od začátku. Měl jsem pronajatý Kaon a poté si zakoupil novější, ale problémy jsou stejné. Největším problémem je u mě se vůbec dostat na výpis zpětného zhlédnutí, skoro z 95 % mám vždy jen hlášku Informace nejsou k dispozici. Po tom, co vše pošteluju, Kaon odpojím od internetu a znovu připojím, vypnu a tak dále, tak asi po 10 minutách vždy vše najede a když už se ně něco koukám, tak my vše funguje na 100 % a neseká se, asi každý má jiné problémy, ale určitě se shodneme, že zpětné zhlédnutí nefunguje tak, jak by mělo.

I jsem to řešil několikrát po telefonu a nic se nakonec nevyřešilo, problém zařízení to zřejmě nebude, když jsem měl už dvě a všude stejný problém. Nakonec se ke zpětnému zhlédnutí dostanu, ale jakým způsobem. Upřímně řečeno, kdyby služba nebyla vůbec, což by možná bylo pro většinu lepší než to utrpení, tak bych se i s tím spokojil. V TV se většinou kokám na sporty a to živě a co seč týká filmů, tak na to mám HBO GO, které funguje v pořádku a zahraniční placenou knihovnu filmů a seriálů. Asi zpětné zhlédnutí není úplně optimalizované a vyladěné, ale beru to tak, že nemám si na co stěžovat, když jde v podstatě jen o bonus "zdarma" k tomu, co si platíme.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takové problémy se zpětným zhlédnutím teda nemám.

Řekl bych že tam budeš mít nějaký problém s internetem, v nastavení set top boxu je možné zkontrolovat zda má setobox přidělenou IP adresu od routeru. Pokud by tam nebyla bude asi nějaký problém, Zkus na to mrknout.7

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník upcklient

Děkuji, zkusím se na to kouknout, ale že by byl problém ve dvou zařízeních, to opravdu nevím a když jsem řešil po telefonu, tak údajně bylo vše v pořádku. Každopádně děkuji za tip, prověřím to a případně dám vědět výsledek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musim rici, ze me posledni dobou ZZ pekne stve. Zrovna vcera se chtela manzlka divat na krasobrusleni, tak si to pustila zpetne a stale se to sekalo, az to vzala. Togle ffakt neni optimalizovana vec - mam koupeny Kaon maly. Kdyz si to nahraji, jdu to dobre.

  • 1000 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • VF Station, CA modul
  • Praha-Nusle
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když se na něco podívám zpětně, funguje to tak, že mam chuť se vrátit k O2. Pak se ale zklidním, popřemýšlí a uvědomím si, že kvalitu obrazu má UPC nejlepší. Důležitý je nezapomínat si pořady, na které chcete koukat a nestíháte na přímo, nahrávat. A potom si to spustit z nahrávky. Teď jsme si zapomněli nahrát krasobruslení, koukáme zpětně a seká se to. 

  • Basic
  • -
  • Základní
  • -
  • Litomyšl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jezisi O2 uz sjem mel kdysi a uz nikdy, kvlita nesrovnatelna. No prave úplne stejny problem. Mohl by me, nebo resp. nam zde nekdo kompetentni odpovedet, kde je zakopany pes - kde je problem a zda se na tom pracuje? Dekjujeme 🙂

  • 1000 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • VF Station, CA modul
  • Praha-Nusle
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník HonzaMo

Děkuji za Vaše zkušenosti. No, budu se obrnět trpělivostí, snad to časem poladí. Zvláštní je, že dříve byla období, kdy to fungovalo bez problémů, nebo že při shlédnutí na počítači to problém nedělá, takže rychlostí dat to asi taky nebude.

Ještě jedno dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci provokovat, ale ZZ v zásadě chodí. Neříkám, že to někdy nemá horší chvilky, ale ať už přes internet UPC nebo O2 LTE se na iOS koukám v podstatě pravidelně. Otázka je, zda není problém spíš v těch mediaboxech.

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...