Přejít na obsah

EPG


Návštěvník mipo

Doporučené příspěvky

Tak jsem právě teď zkontroloval EPG a už to naběhlo. Aktuálně je do pondělí 11. 10. 2021 do 02:00, takže "programový" týden.

 

Bohužel nevím, na základě čeho proběhlo ono "rozběhnutí". Zda díky tomu, že jsme napsali příspěvky zde nebo zda se někomu nějak podařilo dovolat na podporu. Mě se na podporu dovolat nepodařilo, neustále se to točilo v různých menu automatu, takže jsem měl asi 3 hovory než jsem zjistil, že se nikam nedovolám. No, já to neplatím, ale současný automat na podpoře na výkal. Už jenom to, že není možné se dostat do předchozích "menu" (dá-li se to tak nazvat), ale to že člověk musí zavěsit a volat znovu vymyslel někdo konečníkem a ne hlavou... V hlášení pak je prosba, abyste o víkendu hlásili pouze poruchy, ale jak to má zákazník udělat, když se na člověka vůbec nedovoláte to vůbec netuším...

Největší průjem pak je, že vás nutí restartovat modem, jinak vás vůbec nepustí dál. Nechápu proč. Nikdy jsem nepotřeboval modem restartovat a to ani když jsem hlásil problém s internetem. Vždy se to spravilo aniž by bylo modem nutné restartovat...

Takže malý dodatek. Pokud by toto přeci jen četl někdo z Vodafone, tak v pátek 8. 10. 2021 na programovém kanálu NOVA mezi 4:45 a 17:00 chybí EPG (nejsou vypsány pořady)...

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • UBEE EVW3226 (bridge), 3x CA vlastní
  • Praha, Černý most I.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já volal včera na Vodafone protože u nás odpoledne vypadly všechny služby,

musel jsem volat na dvakrát protože jak jsi uvedl, nelze se vracet v menu zpět, Takže nezbývalo než hovor položit a zavolat znovu, pak se mě asi po pěti minutách podařilo proklikat na čekání na spojení s operátorem, naštěstí jsem si ten postup napsal, takže dneska už se tam klidně proklikám za jednu minutu.

Jinak ten automat na začátku telefonátu provádí i nějakou automatickou kontrolu spojení s vaším modemem a pokud tam zaznamená nějaký problém tak vás požádá o restart modemu.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nemohl bys nám ten postup sdělit, ať s tím nemáme problém ani my ostatní, pokud se tam budeme potřebovat dovolat? Ideálně jako připnutou zprávu (aby zůstala pořád nahoře) do fóra O Vodafonu/Technická podpora.

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
  • Mladá Boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsících...

Teď jsem si všiml, že v EPG na příští týden se u názvů seriálů konečně objevují i série/sezóny! 🤯

Citovat

Top Gear (S20, E6) 

Everwood (S3, E8) - Bod zlomu

Námořní vyšetřovací služba: New Orleans (S7, E5)

The Flash (S2, E21) - Dinosaurus na útěku 

atd.

 

Doufám, že to není jen nějaká chyba a že to tak nechají napořád. 👍

  • Kabel 1000 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • VFStation (bridge), 2x CA modul SMIT CI+
  • Praha Zbraslav
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...