Přejít na obsah

vlastní router


Návštěvník anakonda123

Doporučené příspěvky

Návštěvník anakonda123

Ahoj, mám dotaz, když mám za modemem technicolor tc7200 vlastní router a přepnu technicolor do režimu bridge, tak není možné ani aby vysílal wifi ani aby pracoval jako switch? Jde mi o to,že chci mít jako router to vlastní zařízení, ale zárověn bych rád využil ten modem od UPC jako switch a zárověn aby i zesiloval wifi. Díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Switch to delat bude, ale nevim, jak by to tazatel chtel vyuzit. Leda pripojit si tam vic zarizeni, ktera dostanou svou verejnou IP adresu od UPC, pokud to jeho tarif umoznuje. Rozsireni LAN nedava smysl, Compal neumoznuje oddelit porty do vice nezavislych VLAN (aby napr. Port 1 byl do internetu a porty 2-4 do LAN).

  • -
  • -
  • -
  • Compal, 3xCA modul
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník zombie
Mam pocit, ze v bridge mode je aktivny iba eth port 1 (vsetky eth porty vratane WAN su sice v jednom switchi, ale rozdelene na VLANy).

Vazne? Compal se chova i v bridge rezimu jako switch, fungujou vsecky porty, kazde zarizeni dostane vlastni verejnou ip. Ale compal se lisi i tim, ze v rezimu bridge nejde zaponout wifi, coz u technicoloru lze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...