Přejít na obsah

STB Kaon KCF-SA700 HD Mediabox


Návštěvník Grade

Doporučené příspěvky

Návštěvník lada-vir

No nechtel jsme tu rozvirit takovoto debatu navic off tento topic jen jsme chtel naspat ve zkratce jestli ma overeno zda to tu zapoji, bude fungovat, a splnovat normy CZ ? reseni reklamaci a tak dale no proste ja nejsme tak bohaty abych si kupoval levne veci jak se rika.

Podobne zarizeni koupis u tamanu na trznici ale jeho fuinkcnost a zivotnost jejina otazka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem si objednal WiFi zesilovač at mohu připojit setobox na internet a nemusím tak tahat kabel až k boxu, cena je super než kupovat drahé zařízení, tady mate odkaz http://www.aliexpress.com/item/802-11N- ... 25298.html
jen tak zběžně jsem kouknul do Alzy a podobnou krabičku tam mají za 550 Kč . Takže se to z té Čína za 20 $ celkem vyplatí
  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes je vše made in china, a zda to bude splňovat normi cz to je mi fuk, zapojim krabičku a jedu , pokud si koupis podobný zesilovač v obchodě tak zaplatiš obchodníkovi a zboží je stejně vyrobeno v Číně. Je to alternativa vždy ma člověk na vyber koupim v ČR za 3x tolik nebo levněji a účel je totožný, tak si vyber :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to bral za 11 dolaru, je jich tam vice, chce to hledat, jinak běžně je cena v ČR od 800 popřípadě za těch 550 jak někdo našel plus poštovne, je to možnost, záleží je to na každém, hlavně UPC to ma za 3x větší cenu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dave67

Tsunami upgradu se blíží do Brna. Jak je to tedy s tím řazením? Nevím jak se tomu říká správně, ale chci mít programy podle svého pořadí a aby tak i zůstalo při dalším zapnutí řístroje. To lze?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...