Přejít na obsah

Výměna průchozí zásuvky


Návštěvník inko1

Doporučené příspěvky

Návštěvník inko1

Zdravím! Přerušilo se mi spojení s internetem a v TV "zmizly" některé programy.Zjistil jsem,že příčinou je vadná průchozí zásuvka.Jelikož je v bytě už "x" roků ,(ještě za předchozího nájemníka),tak už asi budou v současnosti k dostání jiné.Z této průchozí zásuv. bude napojeno Data+TV.Na koncové zásuvce pak je další TV. Prosím o radu,zda bude vyhovovat koupit např. tuto: http://old.inkat.cz/wisi/db80f.html , případně jakou by jste doporučili.

Ještě prosím o informaci,zda při výměně zásuvky je třeba dodržet nějaké pořadí postupu(odpojení modemu,připojení napřed přívodu do zásuvky apod),nebo je to jedno.Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

včera měnil smluvní technik od UPC ,TV zásuvku . Jedna zajímavost technik dál nějakou od značky WISI to už nedávají tu od TRATEC??Signál se zlepšil ,i síla signálu lepší. Mám dotaz můžu reklamovat, že technik nedál tu TV zásuvku od TRATEC. Tahle vypadá jako nějaká levná náhrada. :scratch:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník veverci69ka

Neví někdo, kde by se dala sehnat zásuvka s vývody dolů na zeď? Technik nám dal s vývody dopředu, že prý už jim ty s vývody dolů nedodávají.

 

EDIT: Tak jsem našel na sbazaru, zrovna někdo prodává za 50Kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...