Přejít na obsah

Konec STB zn. Handan


tomus

Doporučené příspěvky

Od 1.9. UPC již nebude dodávat STB značky Handan.

 

Handan CV5000 budou vyměňovány za KAON KCF-SA700PCO

Handan CV6000 budou vyměňovány za KAON KCF-B3000 HCO (KCF-B4003HCO)

Handan CV7000 budou vyměňovány za KAON KCF-SA700PCO

 

Pochopitelne se jedna o vymeny v pripade poruchy zminenych STB.

Pouze Handan CV5000 budou postupne aktivně vyměňovány stejně jako ED2 modemy.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je nedobré. U druhé TV právě používám ten Handan5000. Neumí sice HD (tam mě to nevadí), ale je blbuvzdorný, s velmi intuitivním ovládáním a je to tzv. držák (žádný polotovar ve smyslu DoDo - dodělej doma). Ten Kaon 700 není rozhodně kvalitativní náhradou.

Co se týče toho Kaona 4003, tak ten je už třetí měsíc !!! dočasně nedostupný (už mě to připomíná ruskou dočasnost na věčný časy :D ).

Česká pobočka UPC je prostě nejlepší :D

  • Super
  • Red Basic
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, Vodafone TV Premium
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Hmm,... já zase docela dost často využívám, i když neumí HD, u CV6000 to, že umí nahrávat až 4 programy současně. Což Kaon nezvládá. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se týče toho Kaona 4003, tak ten je už třetí měsíc !!! dočasně nedostupný (už mě to připomíná ruskou dočasnost na věčný časy :D ). Česká pobočka UPC je prostě nejlepší :D

 

Nemůže ta nedostupnost znamenat, že se UPC připravuje zařadit do nabídky nový STB? Mělo k tomu dojít tento rok, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano bude novy setobox odnoz Horizonu,bude to zarizeni tri v jednom a nejdele bude poskytnuto v lednu 2015,spolecnosti UPC zakaznikum.Vsichni co tohle ctete,si na me vzpomente az se to stane pravdou,protoze dobre vim,ze si nyni budete myslet,ze to tak neni.Jinak jen na okraj,Handany 6000 opravdu skoncily ale kdo bude stejny palicak,jako ja a odmitne ty vraky Kaony PVR s HDD v HD kvalite,tak rozhodne do te doby nez bude Horizon,Handan 6000 vymenou dostane.Presne jako ho mam objednany nyni ja,bude mi vymenen kus,za kus,protoze Kaon odmitam.Na HD programy,nyni mam CA modul,na nahravani programu pro partnerku Handan 6000. Jirka Usti :D

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • Vodafone TV, HD DVR Mediabox, HD mediabox.
  • Ústí nad Labem
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano bude novy setobox odnoz Horizonu,bude to zarizeni tri v jednom a nejdele bude poskytnuto v lednu 2015,spolecnosti UPC zakaznikum.Vsichni co tohle ctete,si na me vzpomente az se to stane pravdou,protoze dobre vim,ze si nyni budete myslet,ze to tak neni.Jinak jen na okraj,Handany 6000 opravdu skoncily ale kdo bude stejny palicak,jako ja a odmitne ty vraky Kaony PVR s HDD v HD kvalite,tak rozhodne do te doby nez bude Horizon,Handan 6000 vymenou dostane.Presne jako ho mam objednany nyni ja,bude mi vymenen kus,za kus,protoze Kaon odmitam.Na HD programy,nyni mam CA modul,na nahravani programu pro partnerku Handan 6000. Jirka Usti :D

Nedostane :)

 

Odesláno z mého HTC Desire pomocí Tapatalk 2

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...