Přejít na obsah

Konec STB zn. Handan


tomus

Doporučené příspěvky

  • po měsících...

Právě teď mi zhebnul starý dobrý (pronajatý) handan 6000. Disk kaput, dal bych si tam nový, ale ono do něj leze 17 V místo 12 V a to mu asi neudělalo dobře, kondíky ve zdroji jsou popukané apod. Co myslíte že mi dají jako náhradu? Bojím se že už nebudou chtít dát nic jiného než ten dementní all-in-one horizon dvr box.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lada-vir
Právě teď mi zhebnul starý dobrý (pronajatý) handan 6000. Disk kaput, dal bych si tam nový, ale ono do něj leze 17 V místo 12 V a to mu asi neudělalo dobře, kondíky ve zdroji jsou popukané apod. Co myslíte že mi dají jako náhradu? Bojím se že už nebudou chtít dát nic jiného než ten dementní all-in-one horizon dvr box.

 

Jako náhrada by si měl dostat pokutu za to že se v zařízení vrtáš :) otvíráš. Tudíš jsi mohl poškodit sám. To jestli bylo otevřeno před nebo až po nějakém problému na tom nic nemění. Zařízení je pronajaté a tak servis zajišťuje servisní firma UPC. (stejně jako by ti pak jakákoliv firma neuznali servis v záruce při zjištění že ses jim v tom vrtal - otvíral)

Ale to jen tak na okraj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník P_V

Tak helpdesk slíbil výměnu chcíplého Handan DVR 6000 za stejný typ. Dnes technik přinesl hádejte co. :shock::puker: Možná se ty bugy a lagování, na něž se tu hromadně nadává, časem vychytají. Ale horší je, že ten STB používají starší rodiče, a pro ně to ovládání bude katastrofa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník allien

P_V: Že by Kaon HD PVR?

Nejsi sám, mě včera začalo taky blbnout DVR 6000, nic nejde nahrát a nic nejde pustit, co je nahrané.

Takže zítra výměna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník P_V

Kdybych to věděl, o co přijdu, tak to snad dám nějakému kutilovi opravit, záruka nezáruka :)

Protože ono to asi tak na milionprvý pokus o zapnutí naběhlo a dokud se to nevyplo, tak to fungovalo. Po další čtvrthodině provozu dokonce i disk přestal vydávat zvuky umírajícího a šlo pouštět nahrávky. Čili závada zjevně ve zdroji (který docela hlasitě pískal), závislá na teplotě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...