Přejít na obsah

HBO GO


Jirka007

Doporučené příspěvky

Návštěvník hurry

Dobrý den,

mám televizor SAMSUNG UE37D6100, který podle stránek HBO Go patří mezi podporované televizory.Ale bohužel v nabídce Samsung Apps nemám aplikaci HBO GO,i když jsem Samsung Apps několikrát updatoval.Funguje někomu HBO GO v tomto televizoru nebo jak stáhnout aplikaci HBO GO v Samsung Apps.Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník imrek

takže, předčasná radost, žádná radost! Nelze se registrovat do HBO GO. Na infolince UPC se omlouvají, že na problému se pracuje. Doufám, že to nebude jako s resetem setoboxů KAON! :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

D řada od Samsungu HBO GO nepodporuje.Taktéž mám D řadu a mám smůlu.

 

je to tak:

 

...

je nám líto, ale z důvodu technologie použité v aplikaci ke streamování autorsky chráněného obsahu není možné aplikaci zprovoznit na televizích starších dvou let. V dohledné době však plánujeme podporu zařízení Chromecast na Androidu a již nyní podporujeme AirPlay na platformě iOS.

 

S pozdravem,

 

HBO Online Support

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Komplet
  • Bílá krabice
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem je přechválil, blbečky z UPC (a já sem se divil, že by něco u české UPC mohlo fungovat bez problémů). Po znovupřihlášení do "Moje UPC" (což vyžadují) se mě objeví sdělení, že tento účet používá více zařízení, než je povoleno. Což je božská a do nebe volající kravina. Takže HBO_GO opět NEmám.

Jestli se divím? Vůbec. Po minulých zkušenostech s českou UPC už vůbec.

Ať si to ti zkorumpovaní nuzáci strčí do pr..... !!

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže to opět funguje. Musí se zachovat jejich cookies. Jinak je viděno další zařízení. Při čištění PC se cookies samozřejmě mažou (a má to logiku). Některá zařízení dokonce přímo vyžadují smazání cookies pro restart. Takže u HBO_GO se to musí dát do výjimky. (jak jsem to ale asi tak měl vědět, že?)

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník black13

Zeby z tejto spravy, ktora sa hned ako prva objavi, ked si otvorite stranku HBO GO???:

"Tato stranka pouziva tzv. soubory cookies, aby mohla poskytovat nektere sluzby a funkce. Bez souboru cookies by tyto funkce nebylo mozne poskytovat."

Ale hlavne je dobre si zanadavat na blbeckov z UPC, hoci problem je zjavne inde, vsak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taková zpráva se dost často objevuje i u jiných služeb jinde (ne jenom u UPC). Není vůbec žádný problém cookies smazat a při dalším přihlášení se opět cookies obnoví a jede se dál. Aby služba visela na cookies, které u čistících programů se běžně mažou ( ne každý je zdatný v PC a jeho provozu) - no, normální to fakt není.

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Otevřete si v CCleaneru složku "možnosti / cookies". Pokud na PC pracujete a tak podobně, tak se vám tam objeví zhruba 60 cookies (a mnohdy i více). Vy opravdu naprosto přesně víte, které konkrétní cookies se nemají mazat a které se mají mazat? (myslím všeobecně - ne jenom ohledně HBO a UPC) Vy naprosto přesně víte, už podle NÁZVU oněch cookies, k čemu přesně jsou přiřazena? Jestli jo, tak jste přímo špičkový odborník.

V základu vám každý takový program, podobný CCleaneru, smaže skoro všechna cokies (s výjimkou asi 3 cookies). Dá se to samozřejmě nastavit. Ale musíte znát ten název. A musíte vědět, že tady to funguje jinak, než jinde, tedy že obnovené cookies je další zařízení (což je postavený na hlavu)

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...