Přejít na obsah

HBO 2 HD,HBO COMEDY HD cena bude stejná bez změny


Pavel m

Doporučené příspěvky

Návštěvník Riki

Signál značně kolísá, resp. vypadává, TV Samsung 6200, jak říkám kanály se hlásí jako data ne jako TV, nejde to ani ručně přeladit, asi to pořád testují.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník radoslavcz

Odpověd od UPC :

Dobrý den, v průběhu dnešního dne by mělo dojít k zařazení nových HBO HD programů do naší nabídky. Podle informací, které mám k dispozici, bude možné tyto nové programy naladit v průběhu zítřejšího dne. Oficiální zpráva ale prozatím nevyšla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den,

Dolby Digital u nových HD programů HBO spustíme po jejich oficiálním zařazení do naší programové nabídky, jakmile bude signál dostupný od HBO.

HBO GO je samostatná služba umožňující přístup do filmové knihovny. Na přípravě této nové služby pracujeme, ale termín možného spuštění v tuto chvíli skutečně neznáme. Přesto věřím, že Vás potěší zařazení nových programů.

Honza B., UPC Facebook tým

  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník inko1

Mám 2 TV Sony (ne smart).Automatiku mám nastavenou.Naladil se pouze TLC.Když jsem volal na operátora,tak mezi těmi přihlášovanými " blabla " bylo i hlášení o omluvě zákazníkům s prozatím nezprovozněním těch HD. Pak mi to sdělil i ten operátor a že to naběhne pak samo.Že nic ručně ani na CI mod.netřeba ladit.Tak čekám (Havířov).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ludeko

Mám starší Sony TV s CI modulem a musel jsem spustit automatické ladění a pak programy seřadit podle sebe. Ty nové HBO HD jsou hned na začátku (alespoň u mého naladění).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...