Přejít na obsah

HBO 2 HD,HBO COMEDY HD cena bude stejná bez změny


Pavel m

Doporučené příspěvky

Návštěvník c12345

No co vím tak americká centrála dala zelenou ke spuštění HBO a Cinemaxů v HD pro českou republiku již někdy v dubnu 2013.... Takže nechápu proč by měli být nešťastni z toho, že je spouštějí, když příprava už trvá něco přes rok..... dneska další kabelová společnost magio spustila HBO Go.... a co upc údajně prý HBO go nebude společně se spuštěnými kanály. A na rovinu to, že spustí kanály v HD HBO zase nenadchne tolik zákazníků (omezený počet platících zákazníků HBO) a zatím co "dokázala" UPC přidat je stanice Country, která vysílá zadarmo a nic jiného...... Např. u sport2 v hd vyjednávají už přes jeden rok, u novy sport a dalších programů nechci být špatný prorok to na žádný posun nevypadá, pravidelný odliv zákazníků od UPC směrem jinam je taky značný takže jestli se brzo neproberou tak tu společnost pošlou u nás do kopru...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
UPC se klidně mohlo rozhodnout cenu HBO balíčku zvýšit a HBO by ty programy vůbec nemuselo spouštět - ve skutečnosti z jejich spouštění totiž moc nadšení nejsou.

To se sice UPC rozhodnout mohlo, stejně tak, jako se může rozhodnout, že to tady zavře a nepřidávat už vůbec nic a nechat, ať se zákazníci rozutečou jinam. Což už vlastně, jak je vidět z pravidelných čtvrtletních reportů Liberty Global, nejméně tři poslední roky dělají. Dnes už opravdu není doba, kdy neměla kabelovka konkurenci. HBO Go už nabízejí satelitní operátoři, kteří přitom vůbec nejsou internetovými providery, služby typu Horizont nebo O2 Tv nabízejí již i lokální malí poskytovatelé. Např. PODA začala minulý měsíc testovat a nebojí se oznámit, že od července bude služba dostupná zákaznikům: http://www.poda.cz/index.php/news/42/16 ... ove-sluzby

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
Např. u sport2 v hd vyjednávají už přes jeden rok

U Sport2 HD je to o to smutnější, že v době, kdy HD vysílání této stanice začalo, tak Chello Media, kam tato stanice patří, byla ještě dceřinnou společností Liberty Global, stejně jako UPC. Ani dvě dcery jedné společnosti se nebyly schopny domluvit mezi sebou na podmínkách. Teď, když bylo CHM prodáno, tak je to pravděpodobně ztraceno úplně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník c12345

Mě nejvíce zaráží ten přístup samotného UPC... dlouhodobý masivní odchod zákazníků... konkurence ne už o krok, ale o pár kroků vepředu ( a to i daleko menší provideři)... a "oni dělají" jako by se nic nedělo .... to to opravdu nikomu z vedení nevadí???? Nevím, ale počkám do konce věrnostního období a pokud se přístup radikálně nezlepší tak ty svoje peníze za kabelovou televizy a internet investuji do jiného providera (naštěstí mám na výběr).....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník radoslavcz
Nevím, čemu se jako pane radoslave smějete. Není čemu. Ledaže byste se smál sobě. To by ještě šlo :wink:

 

Jacku, ano, směju se de facto sobě, protože jsem si balíček HBO v pátek aktivoval, páč jsem tomu všemu naivně uvěřil (nevědomky jsem na chvilku zapomněl, že mám UPC).

Ta víkendová HD tma mne pobavila, ale samozřejmě i naštvala, ale za to si mohu sám. :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Neber to prosím proto nikterak osobně, nebylo to myšleno jako narážka na tebe, jen se mi ty tvoje příspěvky hodili do kontrastu s mou naivitou a těžkopádností ohledně zařazování nových programů.

Dnes jsem HBO balíček zase odhlásil. :D

 

PS: aspon jsem se podíval na všechny díly Hořícího keře a jiných filmů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník carlos74

...tak radoslavcz si objednal balíček HBO v pátek a dnes ho odhlásil a mě v UPC říkali,že minimálně doba odběru HBO je 3měsíce?!?

Tak jak to teda je?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník radoslavcz

Štěstí přeje připraveným:

2.7.3. Odstoupení

Smlouvu je možné ukončit také písemným odstoupením, ale pouze z uvedených důvodů.

2.7.3.1. Vy můžete odstoupit od Smlouvy nebo jednotlivé Služby:

(a) v případě, že Vám neoprávněně nedodáváme Službu déle než 30 dní;

(b) do 14 dnů ode dne, kdy jsme Vám poskytli písemnou informaci o obsahu Smlouvy, pokud jsme s Vámi Smlouvu

uzavřeli prostředky komunikace na dálku (např. telefonem nebo po internetu)

© do 14 dnů ode dne , kdy jsme Vám poskytli písemnou informaci o obsahu změny Smlouvy, pokud jsme se s

Vámi na změně Služeb dohodli prostředky komunikace na dálku (např. telefonem nebo po internetu).

 

HBO za 199 Kč na neomezenou dobu se závazkem 12 měsíců.

K tarifu Klasik nebo Komfort si můžete přiobjednat balíček HBO:

http://www.upc.cz/televize/balicky-programu/hbo/

Upraveno uživatelem radoslavcz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník carlos74

...aha,tak to jsou případy kdy "něco nefunguje".

Já jsem myslel obecně za jak dlouho můžu HBO vypovědět,když už ho nechci sledovat.

Mě ty 3měsíce naprosto vyhovujou,nahážu filmy na harddisk,odhlasim a je na čas vystarano. :)

 

...tohle se teda týkalo nabídky HBO bez závazku na 12měsíců za 269Kč,oni pak taky nabízeli slevu za 135Kč ale už se závazkem na12měsíců

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník radoslavcz

Ale kdepak "něco nefunguje".

Vše funguje, akorát jsem využil dle bodu © od služby do 14 dní odstoupit :)

 

Všeobecně by asi mělo platit, že když to odebíráš s nějakým závazkem a přerušíš závazek dřív, tak bys měl asi zbytek doplatit, resp. dle toho nového zákona 1/5 ze zbývajících měsíců.

Ale jistý si nejsem, je to čistě moje úvaha.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník c12345

Chtěl jsem se jenom zeptat zde informovaných uživatelů služeb UPC existují vůbec dostupné mailové adresy vedení UPC ČR.... Docela by mě to zajímalo, protože ať brouzdám jak brouzdám tak nic nenacházím....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...