Přejít na obsah

HBO 2 HD,HBO COMEDY HD cena bude stejná bez změny


Pavel m

Doporučené příspěvky

Pokud správně chápu údaje, které načítá analyzátor streamu, multiplex 602 MHz je stále aktivní. Obsahuje jednak mapování oněch čtyř programů v tabulce (PAT), jednak seznam všech muxů v síti (NIT). Usuzuji z toho, že UPC, tedy alespoň jeho technická část, stále předpokládá obnovení testů a zařazení HD HBO do nabídky. I takové minimalizované provozování multiplexu jistě něco stojí...., proč by to jinak drželi v provozu.

 

K vypnutí došlo proto, že začali volat klienti, proč nemůžou sledovat tyto programy ....

  • -
  • -
  • Jiná služba
  • nic
  • UPC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
Co je na tom terminu v radu dnu nepochopitelneho.Podle mne at to beru jak to beru ..je v radu dnu do max 1 tydne.Pak nasleduje v radu tydnu..mesicu atd.Prekrucovat to je typicky ceske ale tady snad je to jasny.

A co je nepochopitelného na vyjádření mluvčího UPC, že to bude v průběhu 2 až 3 týdnů?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník david3434

spíš jde o tu informovanost,než o to kdy a zda vůbec HD programy spustí.

když se podíváte na FCB do historie jejich oficialní poradny,tak odpovědi jsou až moc různorodé.(Někdo odpovídá,že v řádu dnů,někdo že v řádu týdnů a někdo neví o spuštění vůbec nic).

To je myslím hlavní problém proč se lidi rozčilujou.

 

Jinak tiskovýho mluvčího bych do toho vůbec netahal.Je to zaměstnanec UPC a jeho jedinou snahou ve všem co dělá je zisk UPC a to je udržet si každého zákazníka jak dlouho to jen půjde.

To jsem konec konců psal i tady už pře více než 2 měsíci,když tady nějakej chytrák psal že Nova sport a HD programy Novy se vrátí do 1 měsíce a proto se nevyplatí odcházet.

Takže ze zásady žádnej tiskovejm mluvčím a řečem operátorů nepřikládejte moc váhu.(jde jim jen "logicky" o to vás udržet).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějak se mě to celý nezdá. Zatím žádná kabelová a ani IPTV televize nenabízí verze HBO2 HD,HBO COMEDY HD. Měla to mít mezi prvníma Chomutovská společnost Grape ,teď jsem koukal taky nemá. Nějak není mezi společnosti co nabízejí balíček HBO zájem ,asi si to předplácí málo lidí.

 

http://www.digizone.cz/clanky/prvni-z-o ... rozliseni/

  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník radoslavcz
Je to zatím test, proto ten kód. Resp. je to ještě trochu jinak, ale to sem nepatří...

 

Buďte opravdu rádi, že to nejspíše do toho pátku skutečně bude a važte si toho, že ty programy u nás HBO nabídne a ještě k tomu (alespoň u UPC) za nezměněnou cenu. Nic by se nestalo, kdybyste HBO a UPC za ně poděkovali, protože by vůbec nemusely být. Asi tak. Každopádně si je užijte :santa:

 

Tu tmu v HD jsem si užíval celý víkend, fakt paráda. Kam mohu tomu UPC zaslat to poděkování ?

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, to je. Co se týče vnitřní i vnější komunikace je ta společnost v (Y)... V tom souhlasím. Myslel jsem si to v podstatě vždycky a asi se na tom nic v nejbližší době nezmění.

 

Ale jak se zdá, ty programy HBO budou nakonec fakt chyba HBO. Bohužel.

 

Můj komentář týkající se poděkování UPC a HBO bude platit samozřejmě až ty programy pojedou. A psal jsem ho proto, že UPC se klidně mohlo rozhodnout cenu HBO balíčku zvýšit a HBO by ty programy vůbec nemuselo spouštět - ve skutečnosti z jejich spouštění totiž moc nadšení nejsou.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...