Přejít na obsah

HBO 2 HD,HBO COMEDY HD cena bude stejná bez změny


Pavel m

Doporučené příspěvky

Návštěvník c12345

Jasně peníze zajímají každého, ale je problém v tom, že UPC má za sebou x tisíc zákazníků a ti defacto se tímto stávají jejich rukojmími. Každý i sebemenší poskytovatel televizních služeb právě tyhle programy má a směje se, protože od UPC utíkají lidé a oni si mnou ruce..... A o něčem svědčí i hospodářské výsledky UPC ČR v portfoliu Liberty Global....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.zive.sk/clanok/95934/exkluzi ... nilo-nazor

 

Společnost HBO Europe mění svoje původní rozlišení. Na českém a slovenském trhu spustí filmové kanály HBO2 a HBO Comedy ve vysokém rozlišení obrazu (HDTV). Kanály Cinemax zatím v HD kvalitě nebudou. Důvody společnost neuvedla.

 

Hlavní kanál HBO je dostupný v HD kvalitě již několik let. Informuje o tom portál Živé.sk.

 

Se spuštěním HBO2 HD a HBO Comedy HD měly odstartovat i stanice Cinemax HD a Cinemax2 HD.

 

HD verze stanic HBO2 a HBO Comedy budou poskytovat stejný obsah jako v SD rozlišení. Lišit se budou technickou kvalitou obrazu a zvuku.

 

Skylink o HD programy HBO Europe nemá zájem a konkurenční freeSAT pro nejbližší měsíce se nechystá zařadit některý z nových HD kanálů HBO Europe

  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník radoslavcz

Tak nevím, ale v uvedeném článku se píše pouze o Slovensku, nikoliv o českém trhu. Z čeho tedy usuzujete, že nebudou ani u nás v ČR ?

 

HBO spustí na Slovensku iba dve nové HD programy. Cinemax a Cinemax 2 v HD k nám zatiaľ nezavítajú.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník cipisekcz

Chtel bych se zeptat:az spusti UPC vsechny HBO programy v HD rozliseni.V jakem balicku budou zarazeny?

Bude to ten soucasny balicek HBO co je v akci za 199,-Kc,nebo to nejak rozdeli na dalsi balicky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
Kanály Cinemax zatím v HD kvalitě nebudou. Důvody společnost neuvedla.

 

Odpověď HBO CZSK na Facebooku:

To je samozřejmě nesmysl. Technicky máme všechny naše kanály v HD kvalitě připravené a záleží už jen na dohodě s jednotlivými operátory, kdy a jak naše HD kanály zařadí. Nechápeme, kde se tato informace vzala, nicméně v původním článku na Živé.sk nakonec uvedli i naše vyjádření. Opravdu nemáme jediný důvod Cinemaxy v HD nevysílat...ať už v Čechách nebo na Slovensku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zato vás dva, neregistrované uživatele, kteří nikdy nic pořádného nenapsali a ničím nepřispěli, všichni vážně určitě berou :lol:

 

Jsem na tomto fóru velice dlouho, prakticky od začátku, a posledních pár let sem pravidelně píšu, co nového bude, co se připravuje, jak se věci mají, atp. Minimálně v 70% toho, co jsem tady napsal, jsem měl pravdu. Je možné si to ověřit a dohledat - i když uznávám, že prohrabovat a rozebírat 1500 příspěvků za posledních 7 let by dalo trochu práci. Zbylých 30% jsem se buď trefil anebo ne. To se stává. Nikdo není 100%. Pokud jsem se v některých případech spletl a mé tvrzení se u nich nepotvrdilo, bylo to pouze z toho důvodu, že UPC nebo provozovatel stanice změnil plány - což se už více než jednou i potvrdilo. Z komunikace s provozovateli stanic, mimochodem, také většinou vycházím. I to jsem zde zmiňoval. S UPC komunikuji minimálně.

 

Čili, když to shrnu, myslím si, že jsem se za ta léta prokázal jako poměrně spolehlivý zdroj informací o tom, jaké programy se v nabídce objeví, jaké se připravují a jaké se budou různě měnit. Nevím o nikom jiném, kdo by zde podobné věci psal takovou dobu a s takovou pravidelností a přesností. Vůbec bych to dělat nemusel a mohl bych si ty informace nechávat pro sebe. Nicméně, dělám to proto, že se chci o ty informace podělit, lidi to zajímá a jinak by tu bylo prakticky mrtvo - až na pár dalších lidí, kteří sem chodí. A také proto, že od UPC se člověk prakticky nic nedozví. Kdo je tady přibližně stejně dlouho jako já, dá mi za pravdu.

 

Není má vina, že se plány jednotlivých společností a UPC průběžně mění. Tak to prostě chodí. Já se zde pouze dělím o to, co (často v předstihu) slyším. Nikoho jsem nikdy nenutil, aby všemu, co napíšu, věřil na 100%. Ani jsem to netvrdil. Je to pouze orientační. Pokud mě někdo bral doslova a pak byl zklamaný, jeho chyba. Nechť si stěžuje UPC, ne mně.

 

Nečetl jsem něco podobného cca 3 týdny zpět.

 

Ano. Psal jsem, že programy nejsou ještě připravené - resp. že není připraveno ani HBO ani UPC. Bylo to 13. května. Poslední moje věta byla "do měsíce a do dne" - čili nejpozději do 13.6. Podle toho, co jsem slyšel a psal dnes, mělo by to tak být. O dva dny dřív jsem v tématu "Nové stanice" napsal, jak to se všemi novými stanicemi vypadá. A už o ty dva dny dříve jsem napsal, že nejpozději v polovině června vše bude, protože už tehdy se mi nezdálo, že se to do konce května stihne. Jak se zdá podle posledních vyjádření UPC i HBO, měl jsem nejspíše opět pravdu...

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...