Přejít na obsah

HBO 2 HD,HBO COMEDY HD cena bude stejná bez změny


Pavel m

Doporučené příspěvky

To Jack_6428: Jako odběratel služeb UPC, jenž na oficiální stránky nechodí, jelikož se tam nic nedozví, bych chtěl Jackovi poděkovat, jelikož na tomto fóru se dozvím vždy to co potřebuji. A z těch příspěvků výše si nic nedělejte a nenechte se znechutit. Někdo hold bude pořád nespokojený se vším a sám s ničím relevantním nepřispěje. Díky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám za to, že relevantní informace by mělo poskytnout především UPC. To je však neřešitelný problém. Logicky se naskytne otázka. Qui bono?

Že by "pouhý" diletantismus? A co když celý ten humbuk kolem spuštění HD programů, má odvést pozornost od mnohem většího průšvihu?

NOVA SPORT HD, NOVA HD, FANDA HD, NOVA CINEMA HD !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník zdenda97

Dobrý den,

jsem zvědavý jestli se opravdu dočkáme v nejbližší době a do jakého balíčku to přidají, jestli to zase nebude podmíněno něčím jiným jako Film Europe Channel HD - Internet 240 Mb/s a kolik bude cena a také kvalita a co Cinemaxy v HD? Necháme se překvapit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tvskyfreak

Nejvtipnější na tom bude, až si všichni, kdo je s tím v té poradně otravují, uvědomí, že vlastně vůbec HBO předplacené nemají... A že je jim to k ničemu. Občas mi je těch operátorů tam docela líto...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...