Přejít na obsah

HBO 2 HD,HBO COMEDY HD cena bude stejná bez změny


Pavel m

Doporučené příspěvky

Dobrý den,

s HBO jsme nyní v každodenním kontaktu a řešíme technické záležitosti i finální nabídku. Zároveň probíhá interní testování - snažíme se o to, aby ihned po zprovoznění byly programy stabilní bez kostičkování a dalších technických problémů.

Alena, UPC Facebook tým.

  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník c12345

Dobrý den,

s HBO jsme nyní v každodenním kontaktu a řešíme technické záležitosti i finální nabídku. Zároveň probíhá interní testování - snažíme se o to, aby ihned po zprovoznění byly programy stabilní bez kostičkování a dalších technických problémů.

Alena, UPC Facebook tým.

 

Takže řeší finální nabídku :) to všichni známe jak řeší a jednají ohledně vyřazení Nova Sport, tohle jsou naučené odpovědi, které na "poradně" opakují neustále dokola už měsíc.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník c12345

Možná jsou to naučené odpovědi, ale co chcete slyšet jiného? Řeší se administrativně technické detaily jako přidání muxu atd. Je to prakticky to samé. A co by měli říkat jiného, když je to stále to samé?

 

No např. v 1 polovině měsíce června připravujeme zařazení toho a toho..... nesmyslné odpovědi typu informujeme až je to jisté.... zákazníkům by se nelíbilo, kdyby jsme to zveřejnili s přesdtihem a nevyšlo to..... To je právě to proč se lidi ptají a jelikož znají "nepružnost českého upc" tak se ani nedivím. Mám známého, který žil v Německu a posléze v Holandsku a využíval také služeb UPC tam je ta komunikace přesně obráceně. Třeba dva měsíce předem informují co hodlají zařadit, když to náhodou nevyjde (což je tam minimálně) tak právě zveřejní z jakého důvodu nedojde k zařazení toho a toho kanálu. A uživatelé to přijmou a neodcházejí ba právě naopak. Proto je taky české UPC tam kde je a klienti houfně prchají. To samé Nova sport a ty ostatní HD novy.... píšou věříme, že se v dohledné době vrátí. Každý ví, co si pod pojmem dohledná doba má jako představit :) rok, dva..... A komunikace uvnitř UPC to je fakt síla ..... :) Tak asi takhle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odpověď

 

15. 05. 2014 - 08:40

 

Hezký den,

odpověď jsem Vám již doplnila níže - s testováním TV stanic jste zřejmě narážel na HBO HD, apod. Zjistila jsem, že v tomto konkrétním případě jsme řešili nastavení bitového toku programů v různých variantách. První program HBO HD zůstane na stávající pozici a v bitovém toku 10-12 Mbps, další programy budou vysílány v neméně kvalitním toku kokem 8 Mbps. Testován byl také provoz na sítích, kde používáme pronajaté propojení.

Vedení společnosti s námi standardně komunikuje, co se týče komunikace směrem ke klientům a k veřejnosti, ta probíhá formou tiskových zpráv. Ovšem jak jsem již zmiňovala, nemůžeme potvrdit zařazení programu, když teprve jednáme.

Katka, UPC Facebook tým

  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@c12345: Máš pravdu v tom, že na západ od nás ta komunikace probíhá jinak - přesně jak píšeš. Máš taky pravdu v tom, že české UPC nekomunikuje nejlíp. Alespoň v tom se shodnem.

 

@Pavelm: Ano, ty datové toky přibližně odpovídají. Nicméně, nejsem si jistej, jestli jsou finální. Pokud by to tak bylo, byl by to v případě hlavního kanálu výrazný downgrade - HBO HD má nyní 16. Nevidím k tomu důvod. Zkusím se na to podívat.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Každé jednání o čemkoli probíhá řádově ve dnech, týdnech, měsících (to záleží na tom, oč se zrovna jedná). Je to normální jev, fakt, na mou duši. Takže pokud se najde několik lidí, co je tam na tom fejsbůku budou doslova každý den (i několikrát za den) bombardovat stejným dotazem, tak vězte, že ti odpovídající (a to si o nich nemyslím nic moc pěkného) musí mít hroší kůži a trpělivost přímo od papeže z Vatikánu. Být tam např. já, tak už bych ty věčný každodenní tazatele neomaleně a značně nahlas posílal do pr....... !

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník c12345

Každé jednání o čemkoli probíhá řádově ve dnech, týdnech, měsících (to záleží na tom, oč se zrovna jedná). Je to normální jev, fakt, na mou duši. Takže pokud se najde několik lidí, co je tam na tom fejsbůku budou doslova každý den (i několikrát za den) bombardovat stejným dotazem, tak vězte, že ti odpovídající (a to si o nich nemyslím nic moc pěkného) musí mít hroší kůži a trpělivost přímo od papeže z Vatikánu. Být tam např. já, tak už bych ty věčný každodenní tazatele neomaleně a značně nahlas posílal do pr....... !

 

Problém je ovšem ten, že např. jednání o znovuzařazení HD programů Nova a Nova sport dle dobře informovaného zdroje uvízli na mrtvém bodě ... takže se nejedná!!! A samozřejmě normální je jednat , ale u nás ve firmě, kdyby někdo vyjednával měsíce tak už nevyjednává a letí a normální je také o tom informovat..... A vůbec mě jako klienta nemusí zajímat, že je to jenom boj o peníze nic jiného... A o něčem vypovídá i samotný fakt jak si celá slavná UPC ve skupině Liberty Global stojí a výsledky jejího hospodaření....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A vůbec mě jako klienta nemusí zajímat, že je to jenom boj o peníze nic jiného

Hm, tak právě tohle mě spolu s technickou kvalitou programu (to se s tou cenou vzájemně prolíná) dost zajímá. Poněvadž nejsem milionář. A radši si počkám, jestli se jim podaří vyjednat slušnou cenu, než mít něco hned a pak nadávat, jak to zdražili

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...