Přejít na obsah

HBO 2 HD,HBO COMEDY HD cena bude stejná bez změny


Pavel m

Doporučené příspěvky

@radoslavcz: Jo, tak to máš blbé :lol: Já si to tak neberu, i když jsem chvíli váhal :) Ale aspoň si z toho chytře vyklouzl. Tak si to pak objednej od července, až ty programy budou :wink:

 

@c12345: No, dřív byl mail na Frantu... Teďka? To mě moc nenapadá. Ono obecně tyhle kontakty moc dostupné nejsou. Něco někde možná mám, ale moc to nepoužívám. Nic lepšího, než toho borce z agentury, asi neseženeš. Pak je jen Liberty Global, na kterej jsem tu kdysi dával odkaz.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den ,

HD verze kanálů, které zmiňujete níže budou u UPC spuštěny v nejbližší době. Máte pravdu, že testování již proběhlo, nicméně všechny smlouvy ještě podepsané nejsou.

S pozdravem,

HBO Online Support

  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník cipisekcz

...tohle se teda týkalo nabídky HBO bez závazku na 12měsíců za 269Kč,oni pak taky nabízeli slevu za 135Kč ale už se závazkem na12měsíců

 

Kde se da sehnat balicek HBO za 135Kc,- klidne se zavazkem??V nabidce UPC vidim balicek HBO za 199,-Kc + zavazek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník radoslavcz

cipisekcz : jednalo se o akční nabídku na HBO v roce 2013 :

Akce: První 4 měsíce budete platit 135 Kč měsíčně, po skončení kampaně plnou cenu (269 Kč).

Akční nabídka platí pro nové zákazníky služby UPC kabelové televize do 31.1.2013

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník carlos74

...nenene,žádná akce na 4měsíce.Měl jsem objednáno HBO za plnou cenu bez závazku za 269Kč.Po 3měsících jsem to chtěl ukončit a

oni sami mi nabídli HBO za 135Kč na 1rok.V květnu mi to končilo,tak jsem to neobnovoval,protože jsem jel na dovolenou.Teď čekám na HDverze HBO2+COMEDY a možná HBO GO,tak si to zase objednám a pak uvidíme co nabídnou :?::):?:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den,

testovací multiplex jsme zařadili do sítě, ale bez uvedení v NIT tabulkách. Z tohoto důvodu došlo k tomu, že někteří klienti s televizními přijímači (a kabelovými tunery) multiplex načetli. Protože jsme však ještě nemohli program HBO vysílat, byly pozice zakódovány tak, abychom neporušili podmínky dohody s HBO. Klienti se ale na klientském centru dožadovali aktivace programů. Abychom stížnostem předešli, bylo rozhodnuto testovací a plně zakódované vysílání ukončit. Pokud už máte frekvenci naladěnou, již brzy budou HBO HD programy spuštěny za stejných podmínek a můžete si sledování těchto programy vychutnávat.

Evča, UPC Facebook tým

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree
Pokud správně chápu údaje, které načítá analyzátor streamu, multiplex 602 MHz je stále aktivní. Obsahuje jednak mapování oněch čtyř programů v tabulce (PAT), jednak seznam všech muxů v síti (NIT). Usuzuji z toho, že UPC, tedy alespoň jeho technická část, stále předpokládá obnovení testů a zařazení HD HBO do nabídky. I takové minimalizované provozování multiplexu jistě něco stojí...., proč by to jinak drželi v provozu.

Toto stále platí, multiplex je stále aktivní (s uvedenými parametry - tabulky PAT a NIT)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...