Přejít na obsah

HBO 2 HD,HBO COMEDY HD cena bude stejná bez změny


Pavel m

Doporučené příspěvky

Návštěvník Retiree
I já potvrzuji, že programy již běží :)

Doplňující informace: Datový tok u hlavního HBO zůstal na 16 a u 2ky a Comedy je na 12.

Samozřejmě, neexistuje jediný technický důvod, aby byl datový tok jedné stanice ovlivněn datovými toky jiného multiplexu :bom:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník wencel

Dal jsem proskenovat vsechny programy (mam 3D LG s CI) a vzdy jsem mel prvni programy ruzne ceske, pak ty vseobecne statnice, hudebni, filmove... a ted pro proskenovani mam prvni ruske. Pouzivam stejne nastaveni dle frekvence 170500 KHz a pri kazdem scanu mam prvni ruske stanice misto ceskych, to je nejake nove razeni? Stravil jsem dobrych 30 minut presouvanim programu na puvodni misto jak jsem byl zvykly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník carlos74
Dal jsem proskenovat vsechny programy (mam 3D LG s CI) a vzdy jsem mel prvni programy ruzne ceske, pak ty vseobecne statnice, hudebni, filmove... a ted pro proskenovani mam prvni ruske. Pouzivam stejne nastaveni dle frekvence 170500 KHz a pri kazdem scanu mam prvni ruske stanice misto ceskych, to je nejake nove razeni? Stravil jsem dobrych 30 minut presouvanim programu na puvodni misto jak jsem byl zvykly.

 

...potvrzuji,stejná značka TV,stejný problém

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník c12345

Zde odpověď pro všechny, kteří "postrádají" na nových stanicích (HBO a cinemaxi)v HD rozlišení zvukovou stopu Dolby digital. Zde odpověď od HBO :

děkujeme za váš dotaz. Našim zákazníkům se samozřejmě snažíme přinést pouze ty nejlepší služby, kam spadá i zvuk. Budeme se tak v nejbližší budoucnosti snažit přidat k našim nově šířeným kanálům i kvalitní 5.1 zvukovou stopu. V tuto chvíli však nemáme pevně stanovený termín.

 

S pozdravem,

 

HBO Online Support

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...