Přejít na obsah

HD DVR Mediabox


Jirka007

Doporučené příspěvky

Návštěvník lanka.stepan

@Marena: mohu sdelit zkusenosti s funkci oblibene, vcera jsem zkousel, takze lze editovat, tj. oznacit programy jako "oblibene" a mezi temito pak preskakovat tlacitky P+/-, toto skutecne funguje a preskakujete pouze mezi oblibenymi. V EPG se mi ale objevovaly vsechny programy (pouze ty, ktere nemam predplaceny jsou zasedle). Pokud jde o poradi programu (o to vam patrne jde nejvice, kdyz se ptate na "setrideni"), tak to mi neslo, proste poradi programu je stale stejne, presunout nelze.

 

Odesláno z mého HUAWEI SCL-L21 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže operátor lhal, děkuji za ověření. Ono pokud mám zhruba 40 oblíbených, tak přeskakovat z prvního na třicátý tlačítkem plus je fakt bomba. Zrovna tak v EPG, když se chci podívat co kde jde, tak bych stejně musel prolistovávat všech 150 programů.

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
  • Mladá Boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Vlcak

Vážení, tak jsem dnes odzkoušel dlouho očekávanou aktualizaci a jednoduše jsem spokojen. Je škoda, že v EPG se zobrazuje všechny programy a ne jen oblíbené jako tomu je v P */-, ale chápu, že to asi nejde. A zásadně mi to nevadí. Ovládání je příjemné, intuitivní a rychleji reagující, takže za mne dobrý. :cheers::diky

Možná jen jeden poznatek: vzhledem k tomu, že jsem používal HORIZON GO na mobilních zařízeních, měl jsem zaktivované zpětné přehrávání a ihned po aktualizaci mi šlo vše přehrávat 7 dní zpětně. Takže AKTIVACE byla převzata z mobilní aplikace. Nicméně když jsem si hrál s nastavení v setopboxu, uklepl jsem se, přenastavil, že nechci zpětné přehrávání, následně jsem to vrátil zpět a zpětné přehrávání setopboxu se mi znova aktivovalo až od tohoto okamžiku. :salut: V mobilní aplikaci nicméně zústalo beze změn.

Tak to je jen poznatek pro takové jako jsem já, co se šťourají v nastavení a mohli by si zrušit již načtené zpětní přehrávání :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

 

zkoušel jsem novou aktualizaci a chtěl bych si jen potvrdit moje zklamání nad zpětným přehráváním. Opravdu obsahuje zpětné přehrávání jen českou audio stopu nebo jsem špatně hledal? Pokud tomu tak je, tak je pro mě zpětné přehrávání např. na HBO v podstatě k ničemu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vážení, tak jsem dnes odzkoušel dlouho očekávanou aktualizaci a jednoduše jsem spokojen. Je škoda, že v EPG se zobrazuje všechny programy a ne jen oblíbené jako tomu je v P */-, ale chápu, že to asi nejde. A zásadně mi to nevadí. Ovládání je příjemné, intuitivní a rychleji reagující, takže za mne dobrý. :cheers::diky

Možná jen jeden poznatek: vzhledem k tomu, že jsem používal HORIZON GO na mobilních zařízeních, měl jsem zaktivované zpětné přehrávání a ihned po aktualizaci mi šlo vše přehrávat 7 dní zpětně. Takže AKTIVACE byla převzata z mobilní aplikace. Nicméně když jsem si hrál s nastavení v setopboxu, uklepl jsem se, přenastavil, že nechci zpětné přehrávání, následně jsem to vrátil zpět a zpětné přehrávání setopboxu se mi znova aktivovalo až od tohoto okamžiku. :salut: V mobilní aplikaci nicméně zústalo beze změn.

Tak to je jen poznatek pro takové jako jsem já, co se šťourají v nastavení a mohli by si zrušit již načtené zpětní přehrávání :lol:

 

Stejný zážitek mám já. Jen bych rád doplnil, že ukliknout se dá velice lehce, protože se zpětné přehrávání deaktivuje okamžitě. Tedy žádná nabídka, žádné potvrzování. Při opětovné aktivaci začíná možnost přehrávání tím okamžikem. Tak opravdu pozor na to :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kobylisy, Praha 8, také pořád nic. A vytahování ze zásuvky opravdu nepomáhá...

Doporučuji kontaktovat technickou podporu, protože se nejspíše jedná o chybu. Od člověka z UPC jsem dostal informací, že už by opravdu všechny boxy měli být upgradování.

 

Odesláno z mého Lenovo A7020a48 pomocí Tapatalk

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...