Přejít na obsah

HD DVR Mediabox


Jirka007

Doporučené příspěvky

Po aktualizaci Horizon chodí výborně a bez chyby, jediný problém je s aplikací You-Tube. Skoro žádné písničky se nespustí. Asi to je záměr že zablokovali tuto aplikaci na Horizon. Dá se to nějak řešit, a nebo asi jako obvykle ne. Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lanka.stepan

Zdravim diskutujici, probehla mi aktualizace fw v posledni vlne k 27.4. dokonce v mirnem predstihu vcera vecer. Behem vecera jsem to testoval a zda se, ze vse bezi lepe a radostneji: zpetne prehravani super, nove prostredi je svizne a prehledne. Pouze u youtube nelze prehrat videa, ktera si vyhledam, pouze ty, ktere mi nabizi appka dle prednastavenych zanru. Uz to tu nekdo zminoval. Nevite co to? Preju uspesnou aktualizaci vsem, stoji to za to.[THUMBS UP SIGN]

 

Odesláno z mého HUAWEI SCL-L21 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Vlcak: dnes ma byt posledni vlna, jina uz neni planovana co ja vim, aktualizace bude probihat asi cely den, nekdo to ma rano jiny vecer. Co se tyka e-mailu s terminem, ja sem ho mel treba mezi spamem. Tipuju ze ti taky spadl do spamu, zkus to zkontrolovat :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Vlcak

Tak jsem se i ja dockal. Rano jeste nic a behem dne se to aktualizovalo. Zatim mam jen info z domova. Odpoledne odzkousim sam. Tesim se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lanka.stepan

To Vlcak: fajn, ja chtel uz rano napsat, ze se urcite dockate, aktualizace se uvolnuji postupne behem dne. A teste se, je to lepsim. Pro jistotu radsi restartujte, mne to trochu zlobilo pri zpetnem prehravani, ale restart pomohl.

 

Odesláno z mého HUAWEI SCL-L21 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lanka.stepan

To Vlcak: fajn, ja chtel uz rano napsat, ze se urcite dockate, aktualizace se uvolnuji postupne behem dne. A teste se, je to lepsim. Pro jistotu radsi restartujte, mne to trochu zlobilo pri zpetnem prehravani, ale restart pomohl.

 

Odesláno z mého HUAWEI SCL-L21 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes, když jsem měl rozhovor s operátorem ohledně výpovědi smlouvy, mi tvrdil, že součástí tohoto updatu je i vlastní setřídění programů. Prý to už funguje tak, jak by člověk čekal, tedy že i v programovém průvodci jsou jen ty kanály, které si člověk vybral a v pořadí, který si určil. Může to prosím někdo z vlastníků ověřit? Nezdá se mi, že by si takového zásadního vylepšení během několikaměsíčního testování nikdo nevšiml a už dávno to sem nenapsal. Spíš se mě snažil přesvědčit, abych s výpovědí počkal.

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
  • Mladá Boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...