Přejít na obsah

HD DVR Mediabox


Jirka007

Doporučené příspěvky

u me taky aktualizace mailem avizovana 27.4. a dnes rano porad nic, resp. byl tam nejaky pokus, ale asi to selhalo (protoze v nastaveni mediaboxu jsem videl posledni aktualizace 26.4. vecer), kontaktoval jsem podporu a oni mi to tam poslali manualne, ted uz by vsechno melo jet :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník murder
Takže operátor lhal, děkuji za ověření. Ono pokud mám zhruba 40 oblíbených, tak přeskakovat z prvního na třicátý tlačítkem plus je fakt bomba. Zrovna tak v EPG, když se chci podívat co kde jde, tak bych stejně musel prolistovávat všech 150 programů.

Listování v EPG pomocí tlačítek Program +/- je velmi rychlé, přetáčí se po celých stránkách, stejně tak pomocí tlačítek přetáčení vpřed / vzad se zase přeskakuje o 24 hodin. Nevím jestli tady ta informace proběhla. Pokud zase zmáčknu OK, tak pak podržím šipku nahoru dolu a rychle přetáčím seznam programů. Nemám už zapotřebí zatěžovat hlavu čísly programů a jejich řazení jsem už přivykl, ano byl jsem donucen, ale nakonec mi to vyhovuje.

Mimo jiné rodiče u Skylink používají jejich FastScan a taky se naučili na jejich řazení, není to tudíž doména jen UPC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemám už zapotřebí zatěžovat hlavu čísly programů a jejich řazení jsem už přivykl, ano byl jsem donucen, ale nakonec mi to vyhovuje.

Mimo jiné rodiče u Skylink používají jejich FastScan a taky se naučili na jejich řazení, není to tudíž doména jen UPC.

 

Tak na to nikdy nepřistoupím. Už z principu, možnost individuálního setřídění považuji za naprostou samozřejmost.

  • Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • Modem Technicolor, 2x CA modul
  • Teplice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník janamot

Praha,Modřany aktualizováno 27.4. všechno v pořádku. Jen nevím, jak rychle zapnout titulky, například na HBO při upoutávkách na filmy nebo konkrétně film Avatar HBO2, film nadabovaný, ale když se mluví jinak než anglicky, titulky nejsou i když je mám zapnuté. V nastavení, titulky nastaveno "standardní" jazyk čeština, na HBO2 přes Info, jazykové volby, nataveno tiutulky čeština. Přesto se ve filmu titulky neukazují. Děkuji. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsem už hlásil v testování. Titulky by se automaticky zobrazily, kdyby tam UPC u angličtiny dalo, že je to anglická stopa. Když tam je česká a mluví anglicky, StB to nepozná, a myslí si že je to čeština a titulky nezobrazí. Chyba UPC.

  • Kabel 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Premium VTV Box
  • Pardubice
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spíše bylo myšleno, když je film v češtině a mimozemšťan tam mluví nějakou řečí a nikdo pak neví, o co jde. Aspoň tak jsem to pochopil já, ale to není chyba UPC, ale tvůrce dabingu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník redroker

Nevím, jestli již zde nebylo odpovězeno,ale vlákno je dlouhé. Již několikrát jsem sledoval AXN,ale pouze s ENG zvukemTeď běží např. Piráti z Karibiku a právě jen v ENG,je možné někde přepnutí na CZ,nebo je to pouze jedna stopa?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro Redroker:AXN HD drive fungovalo normalne v CZ ale ted poslednich par mesicu,je to horsi a horsi,vse je skoro porad v anglictine.Nekolikrat jsem si na to stezoval a hlasil vse UPC ale vzdy jsem dostal odpoved,ze s tim nemuzou nic delat.Take nechapu proc to s Madari nevyresi a nechaji si vse libit.Mrzi me to velmi,protoze casto jsou tam dobre filmy,ktere mi ale v Anglictine nejsou k nicemu.A AXN HD tak pro me ztraci naprosto smysl.Pokud to bude cist i JACK,mohl by to treba nam zde vysvetlit. :-(

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • Vodafone TV, HD DVR Mediabox, HD mediabox.
  • Ústí nad Labem
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník janamot
Spíše bylo myšleno, když je film v češtině a mimozemšťan tam mluví nějakou řečí a nikdo pak neví, o co jde. Aspoň tak jsem to pochopil já, ale to není chyba UPC, ale tvůrce dabingu.

Dabingem to není. Na HBO jsou tam ty titulky u jiné řeči než angličtiny automaticky. Pak ho dají znovu na HBO 2 a titulky už tam nejsou a nevím jak je zapnout. Na HBO 2 nebo HBO 3 kolikrát dávají film nenadabovaný a u starého set top boxu jsem si zapnula na ovladači titulky a v pohodě. U "cihly" na ovladači titulky nejsou, musí se přes "info". To by mi až tak nevadilo, kdyby to fungovalo. Přesto děkuji za odpověď. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro Redroker:AXN HD drive fungovalo normalne v CZ ale ted poslednich par mesicu,je to horsi a horsi,vse je skoro porad v anglictine.Nekolikrat jsem si na to stezoval a hlasil vse UPC ale vzdy jsem dostal odpoved,ze s tim nemuzou nic delat.Take nechapu proc to s Madari nevyresi a nechaji si vse libit.Mrzi me to velmi,protoze casto jsou tam dobre filmy,ktere mi ale v Anglictine nejsou k nicemu.A AXN HD tak pro me ztraci naprosto smysl.Pokud to bude cist i JACK,mohl by to treba nam zde vysvetlit. :-(

 

AXN HD někdy běží na CZ stopě v angličtině, protože český dabing není dosazen/k dispozici. Je to maďarská verze stanice s maďarskou grafikou a reklamou určena pro Maďarsko pouze s dosazeným českým audiem, které u některých (převážně novějších) titulů někdy chybí. Obsah od AXN v SD, které je určeno pro CZSK trh, se dramaticky liší. AXN/Sony již několik let slibuje překlopení české verze do HD, podobně jako NGC, ale vázne to. Jsme centrále v Budapešti zkrátka volní. Když jde o provozovatele obecně, UPC může dělat málo - jen je s tím otravovat jako my dokud neudělají oč je CZ strana žádá. Bohužel i přes prachy, které od nás vybírají, mají některé (vlastně skoro všechny) nadnárodní společnosti o nás pohrdavé mínění a radši dají lepší servis maďarům a polákům, často dřív, protože prostě proto. Je to historií a mentalitou. Ale to by bylo na jinam a na dýl. Mě takhle začíná poslední dobou neskutečně iritovat hlavně Nick a Disney. Asi brzy zvednu telefon a seřvu centrálu v USA, protože to je fakt trapnej bordel. Bohužel ryba smrdí od hlavy a místní zastoupení s tím udělají málo. Moje rada je, piště kam můžete a intenzivně... Emaily, Facebooky, Twittery... do nich prostě. Jinak se oni nenaučí.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...