Přejít na obsah

HD DVR Mediabox


Jirka007

Doporučené příspěvky

Mám dobré zprávy, aktualizace HD DVR Mediaboxů začne v první vlně zítra 19/4/2017. David - UPC

 

 

vlny nejsou určeny podle měst, ale podle počtu klientů, kdy jsou rozděleny do tří. Ke zrušení došlo z důvodu neočekávaných technických komplikací, které nám neumožňovali rozeslat novou verzi, proto jsme se rozhodli o přeložení. Budeme určitě vydávat tiskovou zprávu, ale tentokrát až po dokončení aktualizací. Omlouvám se za tyto nepříjemné komplikace. David - UPC Facebook tým

  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník redroker

Aktualizace zatím nic, nevěřím.Nejsou schopni za existenci HD DVR počešit 100% teletext a natož spustit zásadní aktualizaci! :thumbdown:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lanka.stepan

Dobry den, hovori se tu o aktualizaci ve vlnach. Jake jsou terminy dalsich vln, prosim? Dekuji, SL

 

Odesláno z mého HUAWEI SCL-L21 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se box zaktualizoval již včera 18.4. a při pokusech o manipulaci s ním, spadnul hned 4x, jak jsem dal přehrávat nahrané věci co mám na HDD, tak pád, jak jsem vlezl do meny knihovna a pokusil se odejít, tak pád :( no někde je asi chyba, zpětné shlédnutí funguje, občas to sebou zacuká. Dnes pokud bude padat dále , budu muset volat a reklamovat :( ale pevně věřím a doufám, že to bude OK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aktualizace proběhla v noci, ráno jsem to na 5 minut pustil a vypadá to docela dobře. Přepracované menu, EPG s PIP, zpětné zhlédnutí funguje, uvídíme navečer, až to projde zatěžkávací zkouškou :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se box zaktualizoval již včera 18.4. a při pokusech o manipulaci s ním, spadnul hned 4x, jak jsem dal přehrávat nahrané věci co mám na HDD, tak pád, jak jsem vlezl do meny knihovna a pokusil se odejít, tak pád :( no někde je asi chyba, zpětné shlédnutí funguje, občas to sebou zacuká. Dnes pokud bude padat dále , budu muset volat a reklamovat :( ale pevně věřím a doufám, že to bude OK

Než budete reklamovat, vyresetujte zařízení do továrního nastavení.

https://www.upc.cz/pece-o-zakazniky/sta ... mediaboxu/

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník sako verife

Jsem zvědav na reakce uživatelů po updatu. Už se těším, až si budu moci objednat (pokud nebudou reakce moc negativní)

:-)

 

Odesláno z mobilu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...