Přejít na obsah

HD DVR Mediabox


Jirka007

Doporučené příspěvky

Ve staré verzi byla možnost individuálního nastavení (délka, frekvence opakování - týdně, denně) atd. Používal jsem to pro nahrávání pořadů s více reprízami, aby se nenahrály i ty reprízy. To teď nemůžu najít - bylo to odstraněno?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník sako verife

Ode dnešního dne mám opět cihlu a opět jsem nasr*ný. Skryté titulky (pro neslyšící) u HD programů se zobrazují chaoticky. Více se nezobrazují, třeba po minutě se ukáže půlka věty a pak opět nic.

Po komunikaci s UPC mě bylo sděleno, že o špatném zobrazování titulků u HD programu vědí.

A řešení?

Přepněte se na SD verzi programu a pusťte si titulky z teletextu.

 

Tohle je jen prvotní věc na kterou jsem narazil po spuštění. Zítra bude více času na test.

 

Odesláno z mého SM-G935F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník sako verife

Takže jsem opět nasrat a opět budu cihlu vracet, do haj*lu už s tímhle nedodělkem.

 

 

HD program a nezobrazují se v něm správně titulky? Zobrazí se třeba půlka věty, nikdy souvislý text, pak minuta žádný text, i když mluví atd.

Zkoušeno na Čt1 HD, Čt2 HD různé pořady atd.

Po konzultaci s UPC, mě bylo sděleno, že o této situaci vědí.

K*rva oni vědí, že se titulky nezobrazují správně????

 

Byla mě dána rada sledovat pořady s titulky v SD kvalitě.

Pak se zobrazují korektně a za pomoci teletextu.

Dal jsem tedy Čt1 na kanále 201, titulky se zobrazují správně a bezproblémově, prostě teletext...

 

ALE

Jakmile si dáte nějaký pořad nahrát, tak se sice nahraje, ALE JE BEZ TITULKŮ !!!!!!!!!

Mě připadá, že pro ten ústav, myšleno UPC, asi nepracuje žádný schopný programátor, nebo tester, nebo já nevím co už.

 

To mám tyhle problémy jen já?

Vám to všem funguje správně a je to tedy jen třeba lokálního charakteru?

Prosím někoho o test, děkuji.

 

Zlatej Kaon, nechám si jej opět vrátit, protože zobrazoval titulky v telextu správně a zvládl je potom zobrazit i v nahrávce.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja ty titulky v zivote nepouzil, ani nevim, proc by to mel nekdo delat(pokud neni hluchy), takze nevim, jestli mi to funguje nebo ne. Ale vsechno ostatni je naopak o hodne zlepsene, takze za mne velka spokojenost, konecne.

 

Ale az budu mit chvilku, tak to vyzkousim, a dam ti vedet :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník sako verife

Děkuji,

Ano, je to právě z výše jmenovaného důvodu.

 

Případně si člověk normálně slyšíšící, pustí originální ozvučení +titulky.

 

Odesláno z mého SM-G935F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník sako verife

Tak v Kaonu se DVBT a HD programu zobrazovali titulky korektně, jen je nezvládl naopak nahrát. V cihle se mě nezobrazují DVBT titulky u HD programů korektně, ale jdou nahrát.

To je snad nějaký problém v datovém pásmu u mě???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník sako verife

Děkuji,

vychází mi z toho to, že to jsou tataři.

Nechám si vrátit původní přístroj, případně se pozeptám u konkurence.

:salut:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, je to fakt, že s titulky je velký problém, psala jsem už několikrát mail na UPC, poprvé napsali, že to vědí a že můj mail předali na - tuším - technickou podporu, ale nic se neděje, ani poté, co jsem to urgovala asi dvakrát (už pro jistotu vůbec neodpovídají). Například u programu TV5 Monde (francouzský) jdou titulky spustit v angličtině, němčině, rumunštině a já nevím v jakém dalším jazyku, ale francouzské titulky nefachají... (učím se fr. a sledovat pořad ve fr. s fr. titulky dost pomáhá). U nahraných pořadů i z jiných kanálů titulky také nefungují (anebo velmi zřídka). Nevím, jak velký je to technický (??) problém, ale vzhledem k tomu, že to UPC nijak zvlášť aktivně neřeší, obávám se, že to v dohledné době fungovat nebude :(. Já jsem jinak s "cihlou" docela spokojená, ale absence titulků je fakt problém.

  • Internet 150
  • -
  • TV Komplet
  • HD DVR Mediabox, modem (odkoupený)
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...