Přejít na obsah

HD DVR Mediabox


Jirka007

Doporučené příspěvky

Podla info z Polskeho fora ja uz cihla OK, teda technicke dovody odkladu to uz asi nebudu.

 

Je ale uplne logicke, ze UPC nebude robit takyto upgrade pred prazdninami a sviatkami, kedy internet/TV pouziva ovela viac ludi a na helpdesku je menej zamestnancov... Ale verim tomu, ze ihned po velkej noci sa upgradu dockame.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Budulman
Aha! Pozor změna. Minulý týden psal David z FB týmu, že zpětné zhlédnutí na "cihle" rozjede UPC dvanáctého. Dubna. Včera - Zpětné zhlédnutí na HD DVR Mediaboxu bude dostupné do 14-ti dnů. O přesném datu budete informován prostřednictvím emailu. David - UPC Facebook tým.

Slibotechna pokračuje.

Komedianti. Cim dal vic me utvrzuje jejich posouvani terminu v tom ze jsem se tu kdysi docetl ze na cihke nepujde zpetne prehravani nikdy. Ze he to technicky nemozne. Neveril jsem. Dnes uz verim. Nekonecne posuny terminu svedci o neschopnosti.

Kecy prdy beďary :lol:

Zpětné přehrávání na cihle funguje perfektně a pokud se UPC rozhodlo k bezpečnějšímu, ovšem pozdějšímu spuštění pro všechny, buďte za to jenom rádi.

Chtěl bych potom vidět ty kydy o tom, jak se spustilo něco neodladěného...

Ono je vlastně jedno, kdy se to spustí, brblat se bude stejně furt. :salut:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vazeni,dockame se.Dnes v klientskem centru mi operatori sdelili,ze 19.4.2017-do 27.4.2017.Vse je na dobre ceste.Tak prestante nadavat.Mne to odsouvani iz take nebavi,ale kdo si pocka,ten se docka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník murder

Komedianti. Cim dal vic me utvrzuje jejich posouvani terminu v tom ze jsem se tu kdysi docetl ze na cihke nepujde zpetne prehravani nikdy. Ze he to technicky nemozne. Neveril jsem. Dnes uz verim. Nekonecne posuny terminu svedci o neschopnosti.

Funguje a funguje dobře, spíš bude problém s kapacitou sítě, když to pustili všem síť nestíhala... Jinak v testovací verzi jsem opravdu spokojený.

Ps. Jde jen o moji doměnku.

Upraveno uživatelem murder
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

moc prosím ostatní o info

na mém mediaboxu v rámci aplikací rád využívám YOUTUBE

proč ale - narozdíl od youtube v počítači - přes UPC mi vše nechce přehrát - víc jak polovina vyhledáváných písniček a videí mi neje - na počítači jde vše

díky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...