Přejít na obsah

HD


Jirka007

Doporučené příspěvky

http://zpravy.ihned.cz/cesko/c1-62004760-nova-sport-upc-sestkrat-vic-penez-hd-kanaly

Hm,tak to se UPC vubec nedivim.Jsem zvedav, jak to dopadne jinde.

Jinde jsou alespoň ještě platné původní smlouvy. Dle mě bude UPC takový otloukanek a Nova zkusí zjistit, kam až si dokáže vysroubovat cenu. Jestli opravdu chtějí 6x víc, tak je to dost mazec. A já se bál, že se hloupě dohadují kvůli nějakým "drobným" :)

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník radoslavcz

Tak 6x více je velká darda.

V tomhle případě mi ty "novácký" HD vč. sportu chybět za tuhle cenu opravdu nebude.

Leda by na to udělali extra balíček za příplatek, to by mi nevadilo, at se dostane i na ty, co o to opravdu stojí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

" Pořád se tady omílá, že SS není adekvátní náhradou za NS - pro někoho ano, pro jiného ne, to je zřejmé. Uvědomte si ovšem, že UPC na tu pozici nemusela dát prostě NIC." Jasně a český človíček je spokojenej.... kouká na mazaniny v sd..... a je rád, že UPC vlastně vůbec něco vysílá.... zkrátka držíme hubu a jede se dál :) přeji hodně úspěchů :)

 

Zdá se mi, že asi každý mluvíme jiným jazykem, nebo prostě nechcete pochopit, co jsem chtěl svým příspěvkem říct.

Mimochodem, typicky český človíček jste vy - nadávat na všechno v hospodě (na fóru).

  • 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Modem Compal (černý), CA modul
  • Ústí nad Labem
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník c12345

beepe píše :

Zdá se mi, že asi každý mluvíme jiným jazykem, nebo prostě nechcete pochopit, co jsem chtěl svým příspěvkem říct.

Mimochodem, typicky český človíček jste vy - nadávat na všechno v hospodě (na fóru).

 

Jo s tím se budete muset smířit, že jsou i odlišný názory než ty Vaše. Nikdy já bych si nedovolil hodnotit člověka podle příspěvků na foru. Ale když já mám tedy být ten co nadává na všechno v hospodě /na foru/.... tak tady to tedy dle vašich příspěvků vypadá, že si necháte kálet na hlavu ze všech stran a ještě se na to usmíváte. Vysvětlení to může mít několik : externí zaměstnanec UPC, nebo stálý zaměstnanec UPC, nebo doma černobílá televize, kdy je lhostejné co tam vysílají...Mimochodem jenom nenadávám a taky jsem podnikl patřičné kroky k tomuto neutěšenému stavu. Rozhodně za svých 1380 Kč měsíčně včetně internetu, chci mít taky kvalitní nabídku. Od tohoto máme forum, aby zde zazněly i protichůdné názory na UPC a ne jenom oslavné chorály.... A na naučené odpovědi různých "péťů" apod. na oficiální poradně UPC jsou lidi taky dost naštvaný..... Takže si klidně vychvalujte situaci jak chcete a já když se mi něco nelíbí tak aniž bych se Vám musel dovolovat to taky napíšu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dovolím si ocitovat sám sebe:

" Pořád se tady omílá, že SS není adekvátní náhradou za NS - pro někoho ano, pro jiného ne, to je zřejmé. Uvědomte si ovšem, že UPC na tu pozici nemusela dát prostě NIC."

Pochybuji, že máte ve smlouvě napsáno kolik a jaké programy Vám bude UPC dodávat. Takže rozhodnutí, jestli nějakou pozici obsadí, nebo ji nechá prázdnou, je pouze na vedení UPC. To není žádné zastávání se UPC, ale pouhé konstatování faktu. A pokud se toto vedení rozhodne pozici obsadit, dokážu to ocenit, i když je to program, který zrovna mě vůbec nezajímá. Protože to, co nezajímá mě (a Vás), se může líbit někomu jinému. Takže s tím, že jsou odlišné názory než ty Vaše, se musíte smířit spíše Vy.

 

A teď ocituji Vás:

"Jasně a český človíček je spokojenej.... kouká na mazaniny v sd..... a je rád, že UPC vlastně vůbec něco vysílá.... zkrátka držíme hubu a jede se dál :) přeji hodně úspěchů :)"

Takže s tím hodnocením člověka podle příspěvků na fóru jste začal Vy, ne já.

Mimochodem, dívat se na mazaniny v SD NA Nově a jejích klonech MĚ OSOBNĚ nevadí, protože v tomto případě odpovídá kvalita obrazu kvalitě obsahu (můj názor).

 

"Od tohoto máme forum, aby zde zazněly i protichůdné názory na UPC a ne jenom oslavné chorály...."

Problém je v tom, že spousta lidí tady nedává na UPC i za věci, které daná firma ani nemůže ovlivnit.

 

"Mimochodem jenom nenadávám a taky jsem podnikl patřičné kroky k tomuto neutěšenému stavu."

Předpokládám, že jste tedy dal výpověď ze smlouvy, protože si nedovedu představit, jaké jiné smysluplné kroky byste mohl podniknout (tedy pokud nežebráte o slevu).

 

".... tak tady to tedy dle vašich příspěvků vypadá, že si necháte kálet na hlavu ze všech stran a ještě se na to usmíváte. Vysvětlení to může mít několik : externí zaměstnanec UPC, nebo stálý zaměstnanec UPC, nebo doma černobílá televize, kdy je lhostejné co tam vysílají.."

Myslete si o mě co chcete, na to máte plné právo.

 

Přeji hezké Velikonoce.

  • 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Modem Compal (černý), CA modul
  • Ústí nad Labem
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja tedy nevim jak kdo, ale ja si vybral kabel kvuli kvalitě signálu a HD programum a konkrétní nabídku dle programů, které hodlám sledovat a nikoliv, dle počtu nebo zaměření. A tyto programy ted UPC neposkytuje, proto jsem podal reklamaci a žádám urychlené vyřešení problému anebo kompenzaci, v opačném případě přejdu k poskytovateli, které programy, které sledovat chci nabízí.

  • 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal bridge, 4x CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník c12345

K bodu 1- Nemám ve smlouvě jaké programy mi bude UPC dodávat... ale snahou firmy by mělo být mít spokojené zákazníky a jelikož se jedná o "obsahově" pořád exkluzivní stanicí měla by být snaha o opětovné zařazení , vzhledem k tomu, že smlouva končí vědělo UPC již dávno před ukončením a do současné doby nebylo schopno se domluvit tak to ani na brzké domluvení nevypadá. V konečném důsledku ať za to může kdokoliv je zákazník rukojmí v tomhle případě UPC... /UPC platím/....

K bodu 2- Je to napsáno "obecně" nikoliv na konkrétní osobu/y/, mě osobně tedy vadí dívat se na mazaniny v SD (můj názor) a mimochodem v /jiném vlákně/ po vyhodnocení jiných poskytovatelů se pořád nova drží hodně vysoko co se týká sledovanosti ... takže opět vypnutí programů v HD ať za to může kdokoliv je koncový uživatel rukojmím UPC /UPC platím/...

K bodu 3- Právě problém je v tom, že právě !!! UPC to sakra může ovlivnit!!!! vedou jednání o znovuzařazení .... takže opět koncový zákazník je rukojmím ....

k bodu 4- O slevy jsem nikdy nežebral a ani to nemám a nebudu mít zapotřebí... ano máme tady jiného poskytovatele /mám alternativu/ takže v rámci objektivity jsem "dal UPC" myšleno v mém případě šanci do poloviny května v návaznosti i na " nové programy" pokud nic tak adios, svých 1400?-Kč milerád investuji do někoho jiného, a ne jenom to lze se obrátit přímo na stanici Nova o vyjádření a samozřejmě na UPC, dále tu máme ČTU ... atd. Potom si člověk snadno udělá obrázek..

k bodu 5- je to věc názoru....

Rovněž přeji hezké Velikonoce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA
Tak ja tedy nevim jak kdo, ale ja si vybral kabel kvuli kvalitě signálu a HD programum a konkrétní nabídku dle programů, které hodlám sledovat a nikoliv, dle počtu nebo zaměření. A tyto programy ted UPC neposkytuje, proto jsem podal reklamaci a žádám urychlené vyřešení problému anebo kompenzaci, v opačném případě přejdu k poskytovateli, které programy, které sledovat chci nabízí.

Vyber si třeba satelitní Skylink - během roku ti 5 programů překlopí z HD do SD a několik dalších ukončí úplně. A nevyreklamuješ vůbec nic, stejně jako u UPC. Změna programový nabídky je prostě vyhrazena, s tím nikdo nic nenadělá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...