Přejít na obsah

HD


Jirka007

Doporučené příspěvky

Návštěvník YABAKA

Tutéž otázku sis ale klidně mohl položit už dávno. Jestli má někdo kabelovku jenom kvůli Nově, tak je to imho vyhazování peněz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lokomotiwa

Já fakt nevím. Kabelovou televizi mám proto, protože bych rád co nejvíce kvalitních kanálů a to pokud možno i po obrazové stránce. Dne 1.4. došlo k vypnutí hned 4 kvalitních programů v HD rozlišení. Žádné vysvětlení, žádná omluva... Fanda HD, Nova Cinema HD a ani Nova Sport HD nejdou chytit pozemně (tedy pokud správně tuším). Z tohoto a i z jiných důvodů si člověk platí nadstandartní služby. Kabelovku nemám jenom kvůli Nově, ale když se teď podívám na základní nabídku Klasik, tak v nabídce je již pouze 9 programů v HD rozlišení. Z toho HD+ a RT HD jsou odpad, Prima Zoom je jenom upscale, nic v nativu, Barrandov HD asi snad nemá cenu komentovat no a zbydou je povinně a volně šiřitelné programy ČT (ČT1 HD, ČT2 HD, ČT Sport HD) a Prima HD a Prima COOL HD. To mě přijde fakt trošku málo. A když si do toho přidám, že pokud bych chtěl sledovat Novu v HD rozlišení, tak abych připojil do televize svojí anténu, tak to mě fakt už hlava nebere. A znova opakuji, co je mě po tom, že jim to Nova vypla. Nejsem jejich zákazník, platím UPC. Proto očekávám, že UPC s tím něco udělá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

UPC Televize - Vaše otázka03. 04. 2014 - 08:15

K vyřazení kanálů Nova, Nova Cinema a Fanda ve vysokém rozlišení obrazu (HDTV) z nabídky společnosti UPC Česká republika došlo ze strany mediální skupiny Nova a nikoliv samotnou firmou. Serveru DigiZone.cz to sdělila mediální zástupkyně firmy Lucie Švarcová. Co se týče výpadků některých dalších HD kanálů skupiny Nova, k těmto bohužel došlo ze strany televize Nova, konstatovala Švarcová, která však odmítla tvrzení, že by šlo o odvetný krok, jež by nějakým způsobem souvisel s vyřazením Novy Sport z nabídky UPC. Situaci prý operátor s Novou intenzivně řeší a doufá v brzké obnovení jejich distribuce.

 

TO ME JAKO ZAKAZNIKA ALE VUBEC NEZAJIMA!JA PLATIM UPC A OD UPC CHCI,NE BRZSKE OBNOVENI ALE OKAMZITE OBNOVENI FANDY HD,NOVY CINEMY HD,NOVY SPORT HD!Nasazení kanálu Slovak Sport TV 2 je chápáno jako prozatímni,avšak adekvátní náhrada-PODLE UPC!NE PODLE PLATICICH ZAKAZNIKU!KDY UZ TO UPC KONECNE DOJDE...

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • Vodafone TV, HD DVR Mediabox, HD mediabox.
  • Ústí nad Labem
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník c12345

PŘESNĚ TAK MĚ TO JAKO PLATÍCÍHO ZÁKAZNÍKA, KTERÝ UPC MĚSÍČNĚ DÁVÁ ČÁSTKU KOLEM 1300,-kČ TAKÉ VŮBEC NEZAJÍMÁ, ŽE SE HANDRKUJÍ O PENÍZE. A URČITĚ TO JAKO ADEKVÁTNÍ NÁHRADU NEPOVAŽUJI!!!! TAKŽE SE KLIDNĚ DOHADUJTE DÁLE , ALE ADEKVÁTNÍ JE BUD SNÍŽENÍ CENY ZA SLUŽBY, KTERÉ UPC NABÍZÍ, NEBO KVALITNÍ NÁHRADA A NEBO ZASE BUDETE PLAKAT CO VÁM UBYLO ZÁKAZNÍKŮ !!! VÍTEJTE V ABSURDISÁNU. :puker::puker:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, takže podle vás má UPC vzít peníze např. z projektů na zavedení VOD, aby jste vy, co vás to nezajímá mohli koukat na pár kanálů? Lidi myslete sakra a nebuďte sobci co umí jen řvát já, já, já.

 

Snížení ceny? Když se přidávají kanály, cena se také nezvyšuje.

 

A nasazení kanálů je defacto zaplácnutí vzniklého prázdného místa a to nejrychlejší co mohli udělat. Nebo máte pocit, že stačí zavolat nějakému kanálu a říci - "hele odpadl nám jeden sportovní kanál a chtěli bychom, aby jste namísto něj hráli vy. Můžu zmáčknout tlačítko a spustit to našim klientům?"

 

To vážně neumíte kouknout dále než za zdi vašeho obýváku a zamyslet se? Chápu, že vás to slušně řečeno štve. Ale když už i Nova přiznala, že to ukončili oni? A UPC si nemůže vysílat co chce, že by "kradla" signál jinde a posílala ho do své sítě.

 

sedli jste si na capslock? Kdo to ma cist? :scratch:

Psaní kapitálkami značí řev.

 

no-caps-lock_254180-581x.jpeg

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník aladar963

Lidi a proc jenom rvete? Proc nezavolate do UPC a nevypovite smlouvu? Ja to tak delam kazdy rok a proto platim za komfort + a net 40M 650.- . Dokonce mi nechali telefon za korunu jak se ted menily tarify...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník c12345

a proč by jsme asi neřvali jsou lokality, kde není noho možností... to jako máme držet hubu a krok.... dále někdo nademnou psal vypla to nova... ano, ale z toho článku také vyplívá, že se nedohodli na nové smlouvě takže možná to vypla nova, ale předpokládám, že také za upc někdo to jednání vedl.... nemám ve zvyku držet hubu a krok jako by se nic nestalo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník c12345

A pro marek 26..."Aha, takže podle vás má UPC vzít peníze např. z projektů na zavedení VOD, aby jste vy, co vás to nezajímá mohli koukat na pár kanálů? Lidi myslete sakra a nebuďte sobci co umí jen řvát já, já, já. " To mě opravdu, ale opravdu nezajímá kde mám vzít peníze, protože zákazníci jí za služby platí myslím dostatek finančních prostředků. HBO GO slibují už asi dva roky, "nové kanály" údajně podle zde přispívajících "techniků" a z faceboaku Honzů testují a připravují také již asi měsíc a něco takže jenom kecy kecy ..... a o dárku na apríla se snad nemusíme ani bavit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...