Přejít na obsah

HD


Jirka007

Doporučené příspěvky

Návštěvník radoslavcz

vpa:

Já si to (bohužel) myslím také. Jen se to snažím vysvětlit i těm, co to stále nechtějí pochopit :)

 

retron:

1.) Nova + NovaCinema a 30% uvedený podíl má možná tak na Vaší obrazovce (neberu vůbec v potaz to, že se jedná o must-carry programy, tudíž to není pro kabelového operátora volitelná, ale povinná nabídka. Např. u mě vede ČT1, ČT24, Prima, Prima ZOOM, Prima COOL, AXN, CS Film, Discovery a History Ch., jejich sledovanost je v součtu na mé obrazovce cca 75 %

2.) Nova jede v HD i v DVB-T (klasickém, vzduchem chlazeném) a zadarmo !

3.) Jestli Nova Cinemu chytáte kvůli F1 a Moto GP, tak Vás upřímně lituji. Ale snad to jednou i zfilmují a budete ten film moci sledovat :)

- jinak to samozřejmě beru jako překlep a zřejmý komentář k Nova Sport

4.) Kdybyste to bral čistě podle sledovanosti, tak byste měl za aktuální cenu na výběr možná tak z 10-ti programů (+ must carry). Zkuste akceptovat to, že nabídka kabelové televize tu není jen kvůli Vám, ale i kvůli jiným okruhům diváků.

5.) Na Premier league koukat opravdu nemusíte, stejně jako na TV Šlágr, UPC Express, ARD, ZDF, Russia Today a plno dalších.

Stačí ukončit smlouvu i bez udání důvodů a sledovat vzduchem chlezené vysílání, případně satelitní.

 

Stále bych si ale dovolit poprosit o vysvětlení, ve kterém bodě VOP, případně uzavřené smlouvy (má-li nějaké specifické body), UPC neplní smlouvu, kterou jste s nimy podepsal. V opačném případě se tu pouze dohadujeme o tom, co bysme chtěli, kdybychom podepsali smlouvu podle našich představ.

:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1) ne to jsou oficialni peoplemetrová měření, osobně Novu sleduji minimalně, to uz spis tu Cinemu ale kdyz uz tak v HD

2) nikoliv, zkušební vysilání v HD v multiplexu Telefonica již skončilo

3) moje chyba, opraveno, z kontextu jasne ze jsem mel na mysli Nova Sport

4) sledovanost byl důvod, pro diskutéry, kteří argumentovali nově přidanými kanály, které osobně považuji za balast

5) to samozřejmě mohu, ale mám věrnostní slevu a je nelogické abych já platil pokutu za nedodržení závazku, když poskytovatel přestal dodávat nabídku, kvůli které jsem ochoten platit, bez náhrady ve svém portfoliu

 

tady vubec nejde o nejake poruseni VOP, ktere si pise poskytovatel a bez jejichž podpisu Vám službu ani nezapojí, ale obhajovat v tomto kroku UPC mi přijde absurdní, Nova Sport i HD verze vysilaji, to že se dve firmy nedohodly na podmínkách mě osobně vubec nemusi zajímat

UPC ma 30 dni na vyrizeni reklamace, pak se uvidí, alternativy v Centriu pripadne satelitu tu jsou

  • 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal bridge, 4x CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník radoslavcz

1) mě opravdu nezajímá, na co se koukají ostatní, ale to, co zajímá mě

2) vzhledem ke kabelovce mi toto uniklo :) sorry

3) pochopil jsem i bez opravy ;)

4) pro někoho je balast to, pro druhého ono. Nevidím důvod, proč by se nemělo dostat na někoho kvůli někomu jinému. Každý má jiné zájmy a priority a nabídka kabelovky by měla být asi pro více skupin.

5) náhrada je v podobě SS v HD

 

Souhlas, vůbec nejde o VOP, ale obhajovat je musím čistě z pohledu objektivity.

Jestliže mezi sebou nemají (UPC a NovaSport) podepsanou smlouvu, protože se na ní (zatím) nedomluvili, a původní smlouva vypršela k 30.4.2014, přijde mi šíření tohoto programu bez smluvního vztahu více neadekvátní než jeho vysílání bez potřebného smluvního vztahu.

Naopak mne spíš zaráží, že Nova přestala poskytovat své HD verze ostatních programů (Nova, NovaCinema a Fanda), což lze ale do jisté míry považovat za určitý přístup nátlaku nebo rovnou vydírání (škoda, že se většina vybíjí na UPC, která od nich signál jen přebírá). To je asi stejné, jako kdyby energetika přestala dodávat elektřinu a vy jste kvůli tomu reklamoval žárovku, že nesvítí.

Obávám se, jak už zde bylo zmíněno nejen ode mne, že se opravdu nebude jednat o oprávněnou reklamaci (i přesto, že bych Vám její kladný výsledek přál).

 

Jestliže máte možnost alternativy, tiše závidím ;)

 

A protože předpokládám, že ani jeden z nás do vyjednávání nevidí, můžeme se tu dohadovat do nekonečna, ale stejně to k ničemu nepovede.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník c12345

Reaguji ta včerejší vlákno : Netvrdil jsem, že když nevysílají Nova Sport tak porušují nějaké podmínky, ale tvrdím, že nahrazením této stanice Slovak sport není adekvátní náhrada a to především po obsahové stránce tohoto sportovního kanálu. Za druhé jako některé uživatele nezajímá např Nova sport, nebo sport jako celek tak mě nezajímají ty programy které uvádějí. Uvědomte si, že spousta uživatelů si balíček sport víceméně pořídila kvůli programu Nova sport /obsahová stránka zejména NHL a F1/ tudíž nemůže být Slovak Sport adekvátní náhradou. Ano jsou i jiné alternativy providérů a já jsem se taky podle toho zařídil, ale sposta lidí má na výběr bud kabelovku UPC nebo satelit... Pro objektivu tedy, to, že jim končí smlouva věděli již od samého začátku co ji sjednali takže prostoru pro vyjednávání s Novou měli mraky a navíc jestli se tedy nedohodli a jednali vůbec předtím s dostatečným časovým předstihem tak na brzkou dohodu to nevypadá a na poradně UPC krmí lidi naučenými frázemi ... v dohledné době.... jednáme atd. Každý si dohlednou dobu může představovat po svém a co vím ze zkušenostmi s UPC tak to klidně může být pár měsíců a déle... O nějaké exkluzivitě co se týká programové skladby nebo internetu /vyjma/, že uživatelů mají zatím nejvíce nemůže už být taky ani řeči. Jsou alternativy a i když uznávám, že ne všude /mám to štěstí, že u mě jsou/ Nehrajte si na mecenáše zastánců UPC tak ani já si nehraju na zastánce Nova , nikdo do toho jednání nevidí /jestli tedy vůbec probíhá, údajně to zamrzlo/, obě strany si budou hájit svoji pravdu, ale jediné čeho dosáhnou, je, že zákazník UPC je v zajetí těchto společností. Ono vypnout 4 HD programy najednou to chce kuráž at za to může kdo chce. Jsem /zatím snad už dlouho ne/ také zákazník, ale tohle je i na mě příliš... Takže se tu třeba sežerte :) braňte UPC třeba rok a hlavně platte plnou pálku ceny a oni budou třeba stále vyjednávat..... Chtěl jsem, aby na toto téma tady vznikla anketa... bohužel asi není zájem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník c12345

" Pořád se tady omílá, že SS není adekvátní náhradou za NS - pro někoho ano, pro jiného ne, to je zřejmé. Uvědomte si ovšem, že UPC na tu pozici nemusela dát prostě NIC." Jasně a český človíček je spokojenej.... kouká na mazaniny v sd..... a je rád, že UPC vlastně vůbec něco vysílá.... zkrátka držíme hubu a jede se dál :) přeji hodně úspěchů :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník radoslavcz

Myslíš toho českého človíčka, co by nebyl spokojený, ani kdyby se mu to přineslo na zlatém podnosu a furt by remcal a nebyl spokojený ? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník c12345

Ne myslím toho českýho človíčka, co by byl spokojený i kdyby mu stádo kálelo na hlavu :) a pořád seděl a tupě zíral ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...