Přejít na obsah

UPC má nový ceník služeb platný od 2.9.2013


Pavel m

Doporučené příspěvky

Návštěvník fortik

Taky si myslim jako tomus že by to chtělo trošku pokory. Ono 20mbit/s je pro někoho nedosažitelné na downloadu natož na uploadu. Půlka republiky je pak ráda za ADSL s max 2Mb/s up. Co se týče stahování tak v UPC kromě poláků (250mbit/s) nikdo rychlejší ani na downstreamu (včetně domácího holandskýho trhu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

Bohužel odliv/stagnaci zákazníků nezastaví ani nesmysly s down 240 apod., což povede leda k tomu, že se začne ve větší míře sdílet jedno připojení pro víc lidí, ale příliv klientů stejně nikde. Ten by mohl nastat s nějakým lidovým tarifem tak do stovky měsíčně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník fortik

Zajímalo by mě ke komu by se lidé např s 60/6 mohli tak odlejvat? K nějaký místní optice kterou stejně za chvíli UPC koupí nebo k Netboxu což jsou tak dvě čísla popisný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám dotaz: Nyní mám balíček Kombi Komfort+ (120Mb/10Mb + TV) a platím 827,- Kč (777,-+49,- modem). Pokud bych přešel na Kombi Komfort 120+, platil bych (s věrnostní slevou) 689,-+49,- modem, celkem 738, čili bych necelou stovku ušetřil a zvýšil by se mi o 2Mb upload. Moje otázka je - budu platit poplatek za snížení služby 300,-?

 

Díky

  • Basic
  • -
  • -
  • Compal CH7465
  • Brno-Ponava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

už se to tady řešilo milionkrát, snížení ceny = snížení služby...

(pokud se něco nezměnilo)

Zajímalo by mě ke komu by se lidé např s 60/6 mohli tak odlejvat? K nějaký místní optice kterou stejně za chvíli UPC koupí nebo k Netboxu což jsou tak dvě čísla popisný.

ono je celkem jedno, kam odcházejí, de o to je zastavit :lol: snad ten 20 Mb/s upload a solidních 240 Mb/s na stahování konkurenci trochu zatopí :)

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník emailer3

no, já teď nejsem doma, ale bylo mi řečeno, že dojde k výměně modemu (přestože mám 8kanálové Cisco 3925). Mám si to vykládat jako nějakou konspiraci UPC, které chce klientům vnutit do pronájmu nějaké šunty?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...