Přejít na obsah

UPC má nový ceník služeb platný od 2.9.2013


Pavel m

Doporučené příspěvky

Nyní si platím 30/5 (Upload Booster) a vyjde mě měsíčně na 412 Kč. Nevidím, že bych si měl s novým ceníkem jakkoliv polepšit. Budu platit víc a současně budu mít horší upload. :cry:

To ale není standardní cena, asi máš nějakou retenci, standardní cen za 30 + booster + modem je cca 620 Kč a v tom případě se přechod na FP 40+ (s boosterem i bez) vyplatí.

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • už nic
  • Praha - Letňany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojky vsem,

 

takze ted me zacal slapat nejrychlejsi net 240. Technik vymenil modem za Technicolor ale net jede jen 160/20, coz tedy nevim, proc? Nemá někdo zkusenosti s timto netem v kombinaci s Technicolorem? Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, tak jsem zkousel i stahovat a je to takove podivne, nekdy to jede 203 jindy 180, pak zase 220.....ale NIKDY 240.....cim to muze byt? Ma někdo 240?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já dnes připojil technikem dovezené ubee 3230,mám ještě asus router rt ac66u.To ubee jsem odkoupil za 1300 a vrátil cisco 3212.

net jsem si zvedl ze 120mb na 240mb a dává to od 190 do 210 střídavě na speedtestu.Stahování přes zahraniční servery typu netload,fastshare lítá tak nějak křečovitě 15-28mbit,není to prostě těch stabilních 15mbit u předchozího 120mb tarifu.Zkusím ještě obejít router ,ale myslím ,že to bude stejné.Administrace resp.alespoň nahlédnutí na hodnoty ubee nejde.Na ciscu jsem přes webrozhraní viděl vše ,tady je to k hounu,musel bych asi odpojit router,nevím. :scratch:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...