Přejít na obsah

UPC má nový ceník služeb platný od 2.9.2013


Pavel m

Doporučené příspěvky

Návštěvník RZ

Možná je cisco od upc nějak ořezané a fakt více nezvládne. Nevím, já tomu nerozumím.

Jen teoreticky: Včera jsem měl již net zrychlený, ale cisco při DW nepřekročilo rychost přibližně těch 120Mb/s a UP už jel 20Mb/s

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak na UPC Brno servru mám ping i 8ms,ale točím download jen 190-210mb.Up je v poho těch 20mb.Asi to maj ucpaný kucí.Přes ftp UPC stahuju,ale IDM manažerem taky 30mbit,takže plná 240tarif palba.Je fakt ,že přes Firefox DL manažer je to líné.Ubee jedeee,pěkně bliká

uvidíme jak se bude situejšn dále vyvíjet.Ještě bych chtěl vidět do administrace modemu,ale nece mne tam pustit.Cisco nedělalo drahoty a rybce yebe. :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Dandys74
konečně pořádnej výsledek :cheers: až na ten ping, no :roll:

Co se vám na tom pingu nezdá? Bych vám přál O2 s jejich AžDSL-by ste teprve viděli pingy :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

Včera jsem přemigroval na Kombi Komfort 120+ a z dřívějšího tarifu mně zůstal zachován jak Telefon 50, tak mně paní na zákaznické lince nabídla možnost i zachování Upload Booster. Pokud to tedy vyjde, tak by byla rychlost 120/16, což není úplně špatné.

 

Edit: Nevyšlo to, odchozí rychlost max. 12Mbps, Upload Booster zrušen a částka za něho bude vrácena následující měsíc :puker:

Upraveno uživatelem lejno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Podobné příspěvky jsou skutečně hodně vypovídající... Majle na kilometry si dokážu přepočítat (líný uživatel to nedokáže nastavit), ale okruh 100 majlí okolo Brna je už dost velký. Takže pokud nevím, ve které lokalitě byl test spuštěn, je to naprosto o ničem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...