Přejít na obsah

Hybridní vysílání HbbTV


Návštěvník Kodl

Doporučené příspěvky

Mám to podobně, ale je to asi po 2,5 minutě. Poté už to nejede, zkoušeno několikrát asi 4 měsíce.

 

Přesto se mi ale povedlo minulý týden posunout se asi na čas 2 minuty po začátku a pak už to jelo až do konce pořadu.

  • Kabel 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • V.Station 3.1, VTV STB 2G_A, 3xCAmodul
  • Hradec Králové
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Cipísek

Díky, aspoň vím, že to nezlobí jen mě. Zkusím napsat do České televize. Jinak díky za tip taky to zkusím kousek přetočit a uvidím jestli to takhle bude fungovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den, mám novĕ Tv UE48 H5500 a mám u Hbbtv stejný problém. Asi po 2 min. se video přeruší a už se nenačte. Chtěl bych se zeptat jak jste to vyřešili. Díky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nefungovalo mi to minulý týden také, přehrálo to jen cca 0,5-1 minutu. Když vypnu TV, znova zapnu a přeskakuju dál, opět to přehraje jen 0,5-1 minutu. Po několika přeskocích to už nejde vůbec. Zase se mi ale povedlo to nějak zprovoznit a to tak, že jsem se posouval dopředu a dopředu, až se to najednou rozběhlo na celé obrazovce skoro od začátku a jelo to až do konce. Jediné mínus bylo, že po celou dobu mi uprostřed obrazovky běžela animace běžícího proužku. Je to prostě alchymie a nefunguje to. ČT má testovací video na půl minuty, ale tam problém nemáme.

Jo ještě, zkoušel jsem i program 10 dní starý a to běželo bez problému.

  • Kabel 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • V.Station 3.1, VTV STB 2G_A, 3xCAmodul
  • Hradec Králové
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Dobry den, mam upc 100Mbps, a tv panasonic as650 rok 2014 a ivysilani se neuveritelne seka, obzvlaste ve vecernich hodinach, pricemz na pocitaci jede vse bez problemu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Zjistil jsem zajimavou vec. Program Arte, ktery nemam predplaceny a mam ho tudiz zakodovany, vysila HbbTV. I na cerne obrazovce, ktera me informuje o nedostupnosti kanalu sviti cervene tlacitko. Po stisknuti HbbTV funguje! Takze pro milovniky klasiky docela prijmna vec :)

Mam TV Sony asi 2 roky starou. Musel jsem ji prepnout do francouzskeho prostredi, aby HbbTV fungovalo.

  • Kabel 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • 2x CA modul, Compal black
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Homberg :To je docela zajímavé, já mám Sony KDL-37EX720. Snad by to také mohlo jít, ale neměl jsem odvahu to vyzkoušet. Co to přepnutí do francouzského prostředí mělo za další následky ? Celé znovu naladit atd .... ? Dálkový ovladač musí být také uzpůsoben ?

  • Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • Modem Technicolor, 2x CA modul
  • Teplice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to mame stejne pristroje, jen ja mam 40 palcu...

Prepnuti do francouzstiny prineslo jen to (krome kompletniho preladeni a nastaveni), ze v info liste nahore jsou ceske znaky zmrsene. V EPG je to ok. Prenastavil jsem to nekdy pred rokem a od te doby probehl nekolikrat upgrade firmware, tak treba to uz fachci i v ceskem prostredi. Myslim, ze se to vyplati preladit. iVysilani CT i ten Arte za to stoji.

  • Kabel 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • 2x CA modul, Compal black
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...