Přejít na obsah

Hybridní vysílání HbbTV


Návštěvník Kodl

Doporučené příspěvky

  • po 3 týdnech...
Návštěvník asteri

Da se z toho archivu pres HbbTV i normalne nahravat? Jaka je kvalita/datovy tok ve srovnani s iVysilani pres internet (u stejneho poradu samozrejme)? Ptam se proto, ze bych si dokoupil HbbTV pro DVBViewer a obcas si neco nahral z archivu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník asteri

Kvuli tomu, aby si to clovek mohl uschovat pro sebe? A nemusel se spolehat na to, ze se CT rozhodne archiv zavrit nebo zpoplatnit? Nebo proste jen proto mit moznost se podivat offline nebo nekde kde neni hbbtv k dispozici. Duvodou muze byt prece plno.

Ty hbbtv plugin pro DVBViewer mas, takze to mas odzkousene ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Ukládat pořady z videoarchivu na lokální disk jednoduchým způsobem DVB Viewer neumožňuje. Víc jsem se problémem nezabýval, postrádám motivaci... Nestíhám shlédnout běžně pořízené záznamy. Ovládání pluginu HbbTV v DVBV pomocí klávesnice je sice možné, ale nepříliš pohodlné a spolehlivé, DO jsem nezkoušel, nepoužívám. Z několika v síti UPC dostupných stanic má každá poněkud jinou filozofii používání. Nedávno jsem na něčí popud zkoušel HbbTV u kódované stanice (tuším Film Europe HD), relativně spolehlivá možnost sledování archívu, dnes se to nezdařilo, HbbTV tam není(?)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Jak jsem očekával, ChH neimplementuje možnost stahování především kvůli možným námitkám tv stanic z důvodů ochrany autorských práv. Nicméně, návod ke stažení souboru z archivu poskytl: "Use the -debug parameter and copy the url which is listed in the log to download the file if required."

Odzkoušel jsem, stáhl jsem "Salamandr", 7.díl. Stažení asi 1 minuta, velikost 850 MB, 1024x576, doba záznamu 48 minut, datová rychlost 2 Mb/s (MediaInfo). Název staženého souboru "61924494876995357-576p" (bez extenze), po přidání extenze ts přímo přehratelný v DVBV...

Nicméně, vyhledávání příslušného odkazu v debuglogu je poněkud nepraktické..., někdy se snad může hodit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník asteri

Jasne zjistit si url s playlistem, odkus se berou vsechny casti poradu lze. Neni to sice nic extra pohodlneho, ale taky to neni extra velky problem. Me jen zajimalo jestli tohle nebude prijemnejsi pres HbbTV plugin ale evidentne to nelze nyni a asi ani v budoucnu. Takze timto pro me tento plugin postrada uplne smysl. Proste se podivam do archivu iVysilani klasicky pres webovy prohlizec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Návštěvník tom0

Již týden mi nejde HbbTv na ČT - tv Smart Samsung, Windet, který jsem měl nainstalovaný se po aktualizaci ztratil, a již není dostupný jen pro slovenskou tv.

Nevíte jak to opět rozchodit. Jsem z Plzně.

Tak již vyřešeno- novou instalací.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...