Přejít na obsah

Nový balíček Ruský za 130 Kč od 3 .9 .2012


Pavel m

Doporučené příspěvky

UPC chce kabelovkou oslovit cizince, nabídne i “ruský balíček”.Informace je na digizone.cz.Nový balíček čtyř populárních ruských televizí začne od pondělí 3. září nabízet největší česká kabelová společnost UPC. “Nabídka obsahuje plnoformátovou státní televizi Pěrvyj kanal, na bohatou ruskou kinematografii zaměřené Dom Kino, dokumentární stanici Vremja a hudební program Muzika Pěrvogo,“ informoval mluvčí společnosti Juraj Gerbery. Zájemci za balíček zaplatí 130 korun měsíčně, při objednání přes internet mohou získat poloviční slevu na prvních šest měsíců.

  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můj názor je ten, že konečně alespoň něco. Myslím si, že už bylo načase. Nemám teď na mysli konkrétně ruský balíček, ale zahraniční balíčky obecně. Někde se začít musí a je logické, že UPC začalo zrovna takhle - Rusů tu je požehnaně.

 

Co mě na tom balíčku ovšem zaráží jsou dvě věci. Zaprvé cena - 130Kč je nesmysl, za 99Kč bych to bral; přecijen se nejedná o žádné premiové kanály - a potom fakt, že všechny 4 programy jsou od jedné společnosti -> takže si to UPC asi dobře spočítalo. Já za tyto 4 programy 130Kč/měs. platit nebudu, ale věřím, že řada Rusů ano.

 

Přál bych si však, aby UPC nezůstalo pouze u tohoto balíčku a postupně začalo nabízet další. Opravdu bych uvítal španělské, arabské a indické programy. Takový balíček obsahující kanály z rodiny Star nebo Zee by byl fajn. Klidně bych si za exotiku i 150Kč platil. Bohužel tomu moc nevěřím.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mohli těchto balíčků přidat více, osobně jsem se těšil na německý (tak jak jej má UPC SK). naše centrála mito slibuje, již dva roky a pořád to odkládají.

 

Alespoň něco, jen by mne zajímalo, jestli bude balíček součástí SUPREME, cena je přemrštěná.

  • -
  • -
  • TV Komplet
  • CA modul, nepřehledný HD box
  • Frýdek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den,

balíček ruských programů bude nabízen pouz samostatně k základním digitálním službám Klasik, Komfort či starším tarifům Starter, Standard, Supreme. V současné chvíli není zvýhodnění balíčku upřesněné, avšak jakmile bude k objednání, byla by tato informace k nalezení na našich webových stránkách http://www.upc.cz/.

Markéta, UPC Facebook tým

  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...