Přejít na obsah

Nové číslo účtu


Doporučené příspěvky

Také jsem si všiml .Platím Komfortním vyúčtováním které posílá UPC přímo do internetového bankovnictví. Zajímavé je že faktura má jiný číslo účtu nežli automaticky nastavená šablona Komfortního vyúčtování . Zaplatil sem tak jak mi to poslali, tak snad to dojde .

  • Basic
  • -
  • -
  • Compal CH7465, CA modul
  • Plzeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za upozornění, jinak by si mohli částku strhávat inkasem do nekonečna. Opravdu jen potvrzují, co je to za spolek amatérů, když na docela důležitou věc neupozorní. (ok, je ve vyúčtování, ale někdo má placeno automaticky a nestará se o to)

  • Kabel 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Premium VTV Box
  • Pardubice
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

Placeno automaticky je co? Člověk snad buď platí jednorázovým příkazem na základě vyúčtování (a pak změnu účtu příjemce snadno pozná), anebo inkasem z účtu a pak je mu to úplně jedno (zrovnatak jako u SIPO nebo složenky, kde je to změněné přímo od UPC).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám trvalý příkaz a platil jsem tento měsíc ještě na starý účet. Volal jsem na infolinku a slečna mě ujistila, že platba jim dojde, ale je potřeba pro příští platbu zadat už nový účet. Nemusím tedy reklamovat platbu u banky a posílat znovu tento měsíc peníze na nový účet UPC.

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Vodafone TV
  • Kolín
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

UPC je otřesná společnost, co se komunikace-nekomunikace týká. Máme přes ně digitální TV. Platíme 10 let trvalým příkazem.

Nikdo nás neinformoval o rozdělení společnosti.

Nikdo nám neoznámil nové číslo účtu. Prý jsme nechtěli, aby nám chodily faktury.

Nikdo nám neposlal upomínku, že dlužíme (přestože pravidelně platíme).

Zavolali manželovi před týdnem na mobil. Tento týden jsem na UPC Direct posílala e-mail s přílohou o pravidelně zasílaných platbách. Nikdo se neozval. Dnes jsme se vrátili domů, chtěli jsme sledovat hokej a tenis - VYPNULI NÁM TV! To je teda síla! Okamžitě vypovídáme smlouvu.

Volali jsme na zákaznickou linku, kde jsou naše peníze? Prý si máme zavolat na UPC, účet zůstal jim.

Na UPC ČR se se mnou nebavili, máme si to vyřídit na UPC Direct. No KOCOURKOV.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud nyni poslete penize jeste na stary ucet, tak se urcite nic nestane, neni to poprve co se cisla uctu zmenily.

 

Pro Janičku> UPC Direct ala FreeSat, je jiz nejakou dobu plne samostatna sluzba, ktera ma vlastni kontakni linku i webovou adresu:

http://cz.upcdirect.com/klientsky-servis/kontakt/

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...