Přejít na obsah

CI rozhraní a CA moduly


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Návštěvník lada-vir

ne,

potřebuješ CA modul i kartu aby byla spárována k sobě a to ti UPC neudělá s kartou ze STB.

 

Vrat stb i s kartou a pokut máš CA modul koupený a UPC ti ho akceptuje tak ti i zapůjčeí kartu do něj jinou kartu kterou sním spárují tuším že za 200,-Kč záloha za ní je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Návštěvník inko1

Už jsem tu psal o mém problému s přepínáním programů v TV s CA modulem.Bez CA modulu = veškeré programy přepínají bez problému(cca 50, z toho 5 HD).S CA modulem = těch 50 programů jde rovněž normálně, u ostatních je problém s HD prog.

Teď asi 3 dny mi nejde vůbec celý Mux 21 (NovaCinemaHD,PrimaCoolHD,FandaHD,PrimaZoomHD).Nevíte,zda se mux dá nastavit na jinou frekvenci ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohuzel si ted nevzpominam, který mux mi také chyběl, ale vyřešil jsem to az, ze jsem dal primo od

ucastnicke zásuvky koax (bez rozbocovace, který jsem tam mel)a pichnul rovnou do StB a najednou to šlo. uPC bohužel negarantuje signál pokud mate vlastni rozvody a proto jsem si nechal pořídit druhou UC. Z. za petikilo a mám klid :-)

  • Kabel 300 Mb/s
  • Super
  • Komplet
  • 3x CA modul, 1x Nokia, 1x Technicolor
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem tu psal o mém problému s přepínáním programů v TV s CA modulem.Bez CA modulu = veškeré programy přepínají bez problému(cca 50, z toho 5 HD).S CA modulem = těch 50 programů jde rovněž normálně, u ostatních je problém s HD prog.

Teď asi 3 dny mi nejde vůbec celý Mux 21 (NovaCinemaHD,PrimaCoolHD,FandaHD,PrimaZoomHD).Nevíte,zda se mux dá nastavit na jinou frekvenci ?

Mux se dá nastavit na jinou frekvenci. Napište do UPC, aby ji změnila v celé ČR

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník inko1

Tak kromě muxu 21 se ztratil i mux 22.Ale pouze na 1 TV s CA modulem.Na 2.TV s CA modulem i na STBcihla jsou programy všechny.Zavolal jsem na UPC a napřed tvrdili,že od nich to je vpořádku.Nakonec požádali o číslo CI karty a řekli,že na ten CAmodul pošlou obnovovací signál.Po 2 hod jsem to naladil a všechno je zatím OK.

Marek-26: jako neodborníka mě napadlo,zda ty jednotlivé progr.muxu se nenacházejí ještě na jiné frekvenci(jak to bylo kdysi u analogu).Přesto děkuji i za tu ironickou odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dále zatím nejsou aktivovány žádné funkcionality z CI+ protože při zapnutí těchto funkcí by přestaly fungovat stávajíci starší STB. Nějaké omezení však může přimo do kodeku vkládat vysíilatel ( kolega např zaznamenal nemožnost nahrání nějakých pořadů v DVBT na TV Panasonic). Zkusim něco zjistit u HBO, ale nedávám tomu naději - maďar nechce pouštět informace

Kazdopadne UPC v soucasne dobe zadne omezeni, ktere umoznuje standart CI+ neaplikuje, pry je to budoucnost,

a musi se na to prikoupit a nanistalovat dalsi technologie.

 

Omezeni nahravani muze fungovat napr. podle dat z EPG, ale to uz funguje napr u Panasonicu i ted, kolega ma Panasonica a z DVBT nemuze nahravat nektere porady (myslim, ze to funguje urcite u poradu z CT).

 

 

Tři roky utekly jako voda. Rád bych věděl, co se vyplatí. Mam doma jak CI+, tak i CI bez "+". Co je lepší? Podle toho, co vím. Tak se mě vyplatí prodat CI+ a nechat si ten CI bez +". Ale jen aby třeba za půlroku se nestalo, že by se ty CA moduly bez "+" odstřihnuli a já bych musel opět pořizovat to "+".

Vím, že u modulů s CI+ má Samsung uvítací obrazovku.

  • Kabel 300 Mb/s
  • Super
  • Komplet
  • 3x CA modul, 1x Nokia, 1x Technicolor
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

 

řeším přechod ze STB na CAM, ale nejsem si jistá, jestli to vyřeší věci, které mi na STB vadí. Zejména, i po aktualizaci, stále špatný formát obrazu u starších pořadů kdekoliv vysílaných. Zánovní TV PHILIPS jsme bez STB ještě nepoužívali :roll: ... Čtu tady potíže při aktivaci CAM, tak nevím, jestli do něj jít... Bude vůbec nějaký zásadní rozdíl? :diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...