Přejít na obsah

CI rozhraní a CA moduly


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník inko1

foreteller:"Ca modul mam zakupeny. Tak asi skusim technika UPC ci by skusil funkcnost jeho modulu a nasledne kupenie noveho".

Mám problém v TV a potřebuji ověřit,zda to není stávajícím modulem s CI kartou .Technik mi však nic takového neprovede, musím si objednat nový modul (nájem 70,-/měs).Pokud se ukáže,že nový modul nepotřebuji,mohu ho prý pak vrátit(písemná výpověď,zásilka poštou).Neuvěřitelné,ale je to tak.Ten technik ke mě stejně přijde,doručí mi objednaný modul,já ho zasunu do TV,zjistím že ho nepotřebuji,pošlu výpověď,zabalím a projdu se na poštu,pojistím zásilku a odešlu.Bere vám to hlava? Mi ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník inko1
A dokonce nemusíte ani posílat, můžete si ho nechat vyzvednout opět technikem ;)

Dle nových podmínek UPC 2016 se vše posílá poštou,nebo zpoplatněním služby za technika.Tak mi bylo řečeno operátorem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA
Ktera firma montuje v Brne pro UPC? Zkusil bych si k nim zavolat o Ca modul.

Z toho by nic nebylo, vše musíš řešit s UPC a ne nějakou najímanou montérfirmou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Dbrý den,

mám problém s CA modulem od UPC.Máme tlevizy Sharp LC 40LX814E celou dobu s tímto modulem fungovala,ale nyní jsme chtěli přeladit programy a najednou na prvních 60 kanálu nejde nic naladit. Televize byla i na přehrání softwaru a nic Stálo to 1200Kč a televize stále funguje až od 61 pogramu.

Nevíte co s tím??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lada-vir

Nejde na prvních 60 programech nic naladit ? to bych nesvaloval na CA modul. Jednoduše se dá ověřit: CA modul vyndejte z TV a TV nalaďte bez něj.

TV by měla vše naladit a jen by byly zakódované, tak poté vložit kartu.

Ale jestli se nepletu u Sharpu občas bylo že ladil jak Analog tak Digital najednou a vepředu nechával analog tak jestli si tam nenechal místo pro analogové programy a někde v menu se to nedá přepnout vypnout a nebo pak ručně přeházet programy digitální dopředu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...