Přejít na obsah

CI rozhraní a CA moduly


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Návštěvník sirwimpyix

 

Nyní v popisu produktu svítí již dlouho tato věta:

 

UPOZORNĚNÍ pro zákazníky Kabelové televize UPC - Prodej tohoto produktu je v současné době zastaven. V případě zájmu o toto zboží kontaktujte svého kabelového operátora.

 

Takže nevím, co se zde zbytečně řeší... 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník frelo

UPC Česká republika CA Moduly již neposkytujeme, jelikož nepodporují nové prostředí Horizon

 

protože horizon pracuje na principu iptv a timto směrem se upc bude v budoucnu směrovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Směrem k IPTV se může UPC ubírat pouze jako doplněk ke klasické kabelovce, to by musel někdo ve vedení být řádně na budku, aby pohřbil výhody DVB-C a DVB-T a nasadil neperspektivní IPTV.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník frelo

http://www.zive.cz/bleskovky/ip-tv-kuki ... fault.aspx

citace z článku

Počátkem příštího roku bude Kuki dostupná pro všechny zájemce s internetovou přípojkou jako univerzální televizní služba a může tedy ubírat diváky i konkurenci – zejména O2 TV a UPC s jeho IP TV Horizon Go, kterou si už také může zřídit jakýkoliv zájemce, aniž by měl přípojku od daného operátora. Konkruenční boj tedy zostří.

 

pravě že i mediabox pracuje na tomhle principu proto zkončil prodej i pronajem CI modulů

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Milav

Pronájem CA modulů neskončil - teď v pondělí jsem objednal, zítra v pátek mi ho přivezou. Jen v listopadu nebyly dočasně na skladě, teď v prosinci už zase jsou.

Nenabízejí je aktivně, ale i v novém ceníku od ledna pronájem CA modulu (CI+) stále je ... :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník foreteller

Dobrý deň

Mám TN Panasonic plazma TX42G30 , používam v ňom CA modul od UPC SK už asi 4 roky. Včera bez zjavného dôvodu prestali hrať kódované programy. Televízia v menu nepozná CA modul ( píše modul nenájdený). Viete mi poradiť kde by som mal hladať chybu ? Či v TV ( zlý CI slot) , alebo CA modul (da sa vôbec pokaziť ? ). Nemám 2 TV s CI slotom na vyskúšanie. Dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...