Přejít na obsah

CI rozhraní a CA moduly


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Návštěvník ritchi

Tie casy som o prispevok vyssie mierne poupravil.Jeden Sam z roku 2009 s CA a druhy 2012 s CA+.Na tom novsom s CA+ je prepinanie o nieco rychlesie.

 

CA

 

 

CA+ o nieco sviznejsi

 

 

CV-5000 historicky a najsviznejsi + psychedelic :D

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník warman

ritchi: ale každá televize přece reaguje s jinou rychlostí ;) měl jsem předtím thomsona a tam mi to s CI+ modulem přepínalo okamžitě. Teď mám Sharp LC-40LE732 a chvíli mu trvá, než se přepne ;)

 

Naopak, CI modul by měl být rychlejší, protože nepoužívá tolik ochran a autorizací, jak CI+

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník inko1

Vyzkoušel jsem včera ty multiplexy ale výsledek je zkreslený,jelikož včera cca 18-22 hod vše šlapalo doslova bleskově.Jen dotaz: údaje na multiplexech (frekv.,rychlost) se shodují s TV, u QAM AGC mám však jiné hodnoty,např. 64-já 114, 256-já 12, 256-já 7, apod.Je to nějaký problém? Dnes po příchodu domů v cca 18 hod TV opět hrůza. trvání cca 10-25 s,u přepnutí na HD Prima skoro 1 min!Že by někdo v okolí měl špatné zapojení kabelů je asi blbost?Nebo by to mohlo ovlivňovat něco jiného? Poslední možnost asi vadná sběrnice modulu v TV.Myslíte,že by se na sběrnici na CAmodulu mohlo stříknout sprayem ,co je na el.kontakty a zkusit zasouváním pročistit ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím

Dneska jsem si zakoupil panasonic viera 55 " a bohužel ci+ modul od upc nefunguje tak jak ma protoze se jedna i verzi 1.0 a tv podporuje az verzi 1.3.

Nevite zda ho upc vymění, ?

Nehodlám vyhodit další tisíc za modul kvůli upc. ..na to jim platím dost penez.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím

Dneska jsem si zakoupil panasonic viera 55 " a bohužel ci+ modul od upc nefunguje tak jak ma protoze se jedna i verzi 1.0 a tv podporuje az verzi 1.3.

Nevite zda ho upc vymění, ?

Nehodlám vyhodit další tisíc za modul kvůli upc. ..na to jim platím dost penez.

 

Co nefunguje, co se zobrazí na TV? Co je to za typ TV? Co je to za typ modulu?

TV modul nevidí?

Bylo by to zajímavé, ale zatím všechny CI rozhraní v TV byly zpětně kompatibilní, proč by tomu tak nemělo být i teď ...

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...