Přejít na obsah

CI rozhraní a CA moduly


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Návštěvník Katoda
tomus má asi pravdu. Tak nějak by to UPC mohlo mínit.

Znamenalo by to tedy, že pokud bych chtěl HD DVR MediaBox k nabídce Komfort za 50Kč měsíčně, musel bych stávající pronajatý set-top box (i modem) vrátit.

Takhle to tam ale napsané není, takže - zase jsou to jen dohady.

 

Navíc, ta matematika neplatí obecně. V případě Klasiku je uvedená cena 120 Kč měsíčně (cituji: "120 Kč měsíčně (ke Klasiku), 50 Kč měsíčně (ke Komfortu a Kompletu)."). Ten kdo má nabídku Klasik snad také může vrátit modem i set-top box (-70 -70)?

 

No asi to tak bude, jak píše Kodl. Já jsem měnil balík služeb z Kombi Komplet+ na nový Internet240+ s Horizon Komplet+ s tím, že vracím Handan C6000 a modem. A cena, kterou mi nabídli je 1359 Kč za balíček služeb (dle ceníku) + 50 Kč za pronájem HD DVR Mediaboxu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

poslední dobou CA modul starý 20 měsíců. Když televize je vypnutá z elektriky nebo vypadne proud zlobí Ca Modul vůbec ho nenačte jaký nebyl vložený. Bud ten CA modul musím vytáhnout z televize nebo znova zapnout tu televizi. Pak ten Ca modul na čte, a funguje dobře. Je to na reklamaci??Televize Panasonic+ Ca modul.

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník warman

Onehda jsem měl thomsona se zvláštní vadou - v tv CA modul nejel, tv jsem dal reklamovat - vyměnili ji za novou :-D. Stále CA modul nejel. Tak jsem zavolal, že je závada v CA modulu. Technik dojel, strčil ca modul do settopboxua tam jel, tak jsem platil 400 za zbytečný výjezd (a to jsem trval na tom ať mi dá jiný modul na otestování), já blbec tehdy ten protokol podepsal :-) Poté jsem si za půl roku znovu objednal CA modul k jiné televizi - a v tom Thomsonu najednou ten modul normálně načetl. Nevím, kde mohla být chyba....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA
televize bude v pořádku spíše Ca Modul. Při vypnutí dálkovým ovladačem a zapnutí televize CA modul normálně načte. Pouze když televize je vypnutá z elektrické sítě.

Spíš TV než CAM, protože ten by nejspíš rovnu kleknul, ale určitě se nechoval takto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...