Přejít na obsah

CI rozhraní a CA moduly


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Návštěvník ski1961
Zkušenost z dnešního dne nepotřebuje ani komentář vč. ceny uvedené níže, kdy modul stál cca 1.200 Kč !

- CA modul k pronájmu za 70 Kč :puker: (ke koupi již jej bohužel nenabízíme)

Takže další krabice a další ovladač atd. nebo je již čas na změnu poskytovatele ? :scratch:

 

Jak píše kolega, asi jsi se opravdu vrátil z Himalájí :lol:

 

To, že nejsou CI moduly k prodeji platí již hodně hodně dlouho a není to tak dávno, co se nedaly moduly už ani pronajmout. Takže, pokud ti byl nabídnut pronájem, tak to už asi zase jde a můžeš si tím pádem gratulovat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, jdu pro řádu,zda někdo neřešil podobný problém.Vrátili jsme se po týdenní dovolené, kdy byla televize vypojena že zásuvky.Po zapnutí TV hlásila žádný signál, do dnešního dne se nám nepodařilo TV rozchodu.Nové naladění nenašlo nic.Měli jsmei líčeny jiný modul a ani ten nic nenašel.Na DVB T programy normálně naladi. Zítra má přijít technik ale hrozí, že budeme platit za zbytečný výjezd v případě vadného modulu.Po zapnutí TV ukazuje, že ověření CI proběhlo uspesne, ale stejně žádný program nenaladi. Sila signálu ukazuje na 90% ale kvalita signálu zadna.Neřešil jste někdo obdobný problém? TV Panasonic cca 3 roky stará, zkoušeli jsme tovární nastavení i aktualizace firmware. Zajímavé je, že babička, která se teď vrátila také z dovolené také řeší, že po zapnutí nejdou žádné programy, ta využívá STB.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, jdu pro řádu,zda někdo neřešil podobný problém.Vrátili jsme se po týdenní dovolené, kdy byla televize vypojena že zásuvky.Po zapnutí TV hlásila žádný signál, do dnešního dne se nám nepodařilo TV rozchodu.Nové naladění nenašlo nic.Měli jsmei líčeny jiný modul a ani ten nic nenašel.Na DVB T programy normálně naladi. Zítra má přijít technik ale hrozí, že budeme platit za zbytečný výjezd v případě vadného modulu.Po zapnutí TV ukazuje, že ověření CI proběhlo uspesne, ale stejně žádný program nenaladi. Sila signálu ukazuje na 90% ale kvalita signálu zadna.Neřešil jste někdo obdobný problém? TV Panasonic cca 3 roky stará, zkoušeli jsme tovární nastavení i aktualizace firmware. Zajímavé je, že babička, která se teď vrátila také z dovolené také řeší, že po zapnutí nejdou žádné programy, ta využívá STB.

 

Ty DVB-T programy jsou také z kabelu UPC? Tak problém je možná u DVB-C tuneru v TV.

 

CI-Modul slouží jen k dekódování programů, pro naladění není třeba. Tak že pravděpodobně budete muset platit za zbytečný výjezd.

  • Super 800 Mb/s Profi
  • -
  • Komfort
  • VF Station + 3x CA Moduly
  • Praha - Jinonice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bydlí na stejném sídlišti.Jinak programy na tom tundru naleznete normálně přes kabel zapojeny do UPC zásuvky.Přijde mi divné, že by ten dvb c tuner odešel zrovna po návratu z dovolené :-\ televize je už po zaruce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree
... Na DVB T programy normálně naladi...
Naladí DVB-T ze zásuvky UPC nebo z nějaké antény? Upřesni, je to důležité...

Nemyslím si, že by "odešel" tuner... Tuner = ladicí díl společný pro Analog, DVB-T a DVB-C. Teprve za tunerem se naladěný signál dělí pro další zpracování na analog a DVB demodulátory T a C.....

Pokud jsi naladil cosi ze vzduchu, pak jednoznačně chybí signál v účastnické zásuvce... Ty naladěné DVB-T programy může "chytat" i nekvalitní kabel nebo rozvod ze vzduchu...

Popátrej u sousedů nebo tady, byly silné bouřky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus vytáhnout modul a pak znovu naladit. Již jsem se setkal s tím, že odešel modul a v TV prostě přestal fungovat tuner.

 

Dále nepíšeš odkud jsi a jak dlouho jste byli na dovolené, pokud od začátku měsíce, tak se nejdříve musí načíst předplatné na tento měsíc ...

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Stando, souhlas (kromě toho předplatného, naladit musí). CA moduly někdy dělají divy. Ač samozřejmě nijak nesouvisí s laděním a televizoru by mělo být jedno, zda má či nemá CAM, setkal jsem se také s něčím podobným....

 

Při editaci nám vypadl na 5 minut proud (pc, nas,...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... Na DVB T programy normálně naladi...
Naladí DVB-T ze zásuvky UPC nebo z nějaké antény? Upřesni, je to důležité...

Nemyslím si, že by "odešel" tuner... Tuner = ladicí díl společný pro Analog, DVB-T a DVB-C. Teprve za tunerem se naladěný signál dělí pro další zpracování na analog a DVB demodulátory T a C.....

Pokud jsi naladil cosi ze vzduchu, pak jednoznačně chybí signál v účastnické zásuvce... Ty naladěné DVB-T programy může "chytat" i nekvalitní kabel nebo rozvod ze vzduchu...

Popátrej u sousedů nebo tady, byly silné bouřky

 

Taky si myslím, že tobude prkotina.Kabel je zapojen v zasuvce UPC a tak programy naladim z jejich zásuvky, ale většina z nich je nepoužitelná. Jinak výpadek jsme neměli, volal jsem několikrát na UPC.Jsem z Ústí n.L. a lidem okolo vše funguje.Podle mě muselo mít vliv na ca modul dlouhodobě vypojení že sítě.Pryč jsme byli od 2.-9.6. od té doby zkousime marně ladit. Zkoušeli jsme již vše možné, vyndani modulu, karty, reset TV, dokonce jsem sipujcil modul s kartou od rodičů a zkoušel ji a taky nefungovalo.Cos mě zarazí asi nejvíc....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...