Přejít na obsah

CI rozhraní a CA moduly


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Ale proč pronájem? To je i tak nehorazne dražší varianta než si ho koupit...

 

Přesně tak!

  • CA modul jehož cena je cca. 1000 Kč pronajímá UPC za 70 Kč měsíčně.
    Pronájem je úplně mimo mísu. Návratnost odkupu je 15 měsíců.
    Obzvlášť v porovnání s Mediaboxem:
  • HD PVR Media Box, jehož cena je cca. 7000 Kč je pronajímán (v baličku Komfort a výše) za 50 Kč měsíčně
    Ten naopak nemá smysl kupovat - návratnost odkupu skoro 12 let

HD PVR Media Box (Pace DMC7002) se nepronajímá za 50Kč měsíčně ale za 190Kč měsíčně. Takže návratnost je za 3 roky.

Pronájem HD Mediaboxu (Kaon KCF-SA700PCO) je 70Kč měsíčně a k odkupu je za 2020Kč. Tedy návratnost 2,5 let cca.

 

tak jsem si ted objednal prohození stb za ca, pani úplně v pohodě, díky moc za radu. kdyby nebylo tady fora, tak by mě to asi nenapadlo tam volat :diky

Není zač :) ale jak se říká, důvěřuj, ale prověřuj.

 

to bych taky zkoncil...

me TV visi na stěně a nic vic, kam bych tu hnusnou krabici dal ???

Kamkoliv :) v dosahu HDMI :) a přesně z tohoto důvodu se dělají takové ty šachty za TV, kde vedou všechny kabely.

 

no včera jsem volala na UPC smlouvu mám 2měsíce zakoupen modem jejich a CA moduly z dřívějška co jsem u nich byla,bylo mi řečeno opravdu se budou prý rušit do budoucna (?-kdy?) a nahrazovat STB což ani já nechci-nemám pouze jednu tv a to se mi pak řádně prodraží a co se týče modemu chtěla-li bych novej box vše v jednom tak tady vidím vyhozeny prachy za koupi nynejšího modemu

Nebudou se rušit, jen s nimi nepůjde využít nové portfólio. Aktivně stahovat od zákazníků se zatím nebudou prý.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kodl

  • CA modul jehož cena je cca. 1000 Kč pronajímá UPC za 70 Kč měsíčně.
    Pronájem je úplně mimo mísu. Návratnost odkupu je 15 měsíců.
    Obzvlášť v porovnání s Mediaboxem:
  • HD PVR Media Box, jehož cena je cca. 7000 Kč je pronajímán (v baličku Komfort a výše) za 50 Kč měsíčně
    Ten naopak nemá smysl kupovat - návratnost odkupu skoro 12 let

HD PVR Media Box (Pace DMC7002) se nepronajímá za 50Kč měsíčně ale za 190Kč měsíčně. Takže návratnost je za 3 roky.

Pronájem HD Mediaboxu (Kaon KCF-SA700PCO) je 70Kč měsíčně a k odkupu je za 2020Kč. Tedy návratnost 2,5 let cca.

http://www.upc.cz/televize/prijimaci-zarizeni-digitalni-televize/

Z uvedené stránky k HD PVR Media Box cituji: "120 Kč měsíčně (ke Klasiku). 50 Kč měsíčně (ke Komfortu a Kompletu).".

Je to tedy přesně jak jsem psal.

Ale ať už je návratnost příp. odkupu HD PVR MediaBoxu pět nebo deset let, nic to nemění na tom, že v případě CA modulu, jehož cena je někde kolem 1000Kč, je pronájem za 70Kč měsíčně je zlodějna. :evil:

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tou cenou za pronajem HD DVR Mediaboxu to bude nejspis takto:

50 Kč - kdyz mate doma od UPC pronajaty kabelovy modem a set top box, (190 - 70 - 70 Kč),

120 Kč - kdyz mate doma od UPC pronajaty kabelovy modem, nebo set top box (190 - 70 Kč),

190 Kč - nemate ani modem ani zadny pronajaty box.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kodl

tomus má asi pravdu. Tak nějak by to UPC mohlo mínit.

Znamenalo by to tedy, že pokud bych chtěl HD DVR MediaBox k nabídce Komfort za 50Kč měsíčně, musel bych stávající pronajatý set-top box (i modem) vrátit.

Takhle to tam ale napsané není, takže - zase jsou to jen dohady.

 

Navíc, ta matematika neplatí obecně. V případě Klasiku je uvedená cena 120 Kč měsíčně (cituji: "120 Kč měsíčně (ke Klasiku), 50 Kč měsíčně (ke Komfortu a Kompletu)."). Ten kdo má nabídku Klasik snad také může vrátit modem i set-top box (-70 -70)?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...