Přejít na obsah

CI rozhraní a CA moduly


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Návštěvník ritchi

Potiaze pri aktivacii CAM?O ziadnych neviem.Pri vsetkych troch,ktore vlastnim prebehla aktvivacia bez najmensich problemov.Upc zatial s nicim lepsim ako CAM neprislo.Ziadny problem s formatom obrazu,s epg,da sa aj nahravat pokial to TV podporuje.Takze stb od nich ani omylom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník omicron

Tak, tak, léta doma používáme CAM ve 2 Braviich, plus 2x STB, s CAM absolutně žádné problémy. Zcela nechápu ten útlum podpory pro CAM, myslím tím to, že se již nedají koupit, jejich pronajímání (a navíc nepříliš publikované a spíše neoficiální) považuji za grázlovinu a zneužívání obchodního postavení.

 

Odesláno z mého Samsung Galaxy S5 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

formát obrazu si novější TV nastaví samy, pokud je formát 4:3 s černými pruhy po stranách

žádné potíže nejsou naopak je to jediné zařízení od UPC, které funguje

výhoda je obvykle kvalitnější obraz, jedno dálkové ovládání od TV a absence jakychkoliv škatulí a kabelů navíc

  • 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal bridge, 4x CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

postarší TV Sony z roku 2007 mi začala nekomunikovat s CI+ moduly UPC, zkoušel jsem dva moduly, které v STB fungují bezvadně, v TV se po chvíly provozu jakoby samy "vysunou" ... to, že někdy ta TV odejde mě bylo jasné, ale že se to stane zrovna takhle jsem nečekal :roll:

  • Basic
  • -
  • Základní, Sport, Cinema
  • Compal CH7465
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
Zdravím,-mám léta od Licy CA modul (CI) v TV Sony KDL40WE5.Čím dál horší je přepínání programů (někdy přepne hned,jindy až za cca 1min).Koupil jsem znova orig.ovládač,ale je to stejné.Na analogu to jede bez problémů,přez STBox také není problém.Myslíte,že by to mohl dělat ten modul?

 

mě to dělá taky cca 2 měsíce mam stejnou televizi tak kde je problém????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, mám objednanou TV a UPC mi nutí set top box, že prý teď CA moduly nenabízí. Holka na telefonu mi nebyla schopna říct, zda si můžu pořídit vlastní CA modul a strčit do něj kartu z boxu, nebo zda mi to za čas vymění. Prý neví, jestli CA moduly budou v budoucnu vůbec nabízet. Nechci mít set top box, nevidím k tomu s novou TV Samsung důvod. Nevíte, co je za problém? Dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když si koupíte od někoho modul, který byl odprodán přímo UPC popř. fy Lica, tak Vám ho UPC ke smlouvě navede. Ale před koupí si vždy ověřte u UPC sériové číslo, aby se nejednalo o kradený kus (ten UPC nezprovozní a navíc jste poté povinnen ho UPC vrátit).

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za odpověď. Dohledal jsem, že LICA má teď na webu v e-shopu tohle info:

 

"UPOZORNĚNÍ pro zákazníky Kabelové televize UPC - Prodej tohoto produktu je v současné době zastaven. V případě zájmu o toto zboží kontaktujte svého kabelového operátora."

 

Asi teda půjde o nějaký problém...

 

No, operátorce jsem zatím set top box odmítl a že prý se mi ozvou kolegové a domluvím se s nimi co a jak. Doufám, že když už set top box, tak jen na chvíli a pak zas nějaký nový CA modul.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, mám objednanou TV a UPC mi nutí set top box, že prý teď CA moduly nenabízí. Holka na telefonu mi nebyla schopna říct, zda si můžu pořídit vlastní CA modul a strčit do něj kartu z boxu, nebo zda mi to za čas vymění. Prý neví, jestli CA moduly budou v budoucnu vůbec nabízet. Nechci mít set top box, nevidím k tomu s novou TV Samsung důvod. Nevíte, co je za problém? Dík.

 

CA Modul23. 11. 2015 22:46

Dobry den, je jiz CA modul k pronajmu k dispozici?Dekuji.

CA Modul24. 11. 2015 10:52

Dobrý den, zatím bohužel. Předpokládaný termín naskladnění je na počátku měsíce prosince. Péťa, UPC Facebook tým

  • Start
  • -
  • -
  • Compal CH7465
  • Brno-Žabovřesky
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...