Přejít na obsah

CI rozhraní a CA moduly


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

hpfunny: Dík moc, takže stačí počkat, doufám :-) Týden sem, týden tam, chvíli to ještě přežiju. Jen z vyjádření operátorky jsem nabyl dojmu, že s CA moduly skončili nadobro a už jen set top box (což je pro mě jako by mi nyní místo netu přes kabel nabídli vytáčené spojení).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ritchi
Ahoj, mám objednanou TV a UPC mi nutí set top box, že prý teď CA moduly nenabízí.

 

Mam 3 CA moduly.Pokial by bola moznost sparovania sk modulu s cz kartou,posuniem ti jeden za trhovu cenu 80€ :mrgreen:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ski1961
Ahoj, mám objednanou TV a UPC mi nutí set top box, že prý teď CA moduly nenabízí. Holka na telefonu mi nebyla schopna říct, zda si můžu pořídit vlastní CA modul a strčit do něj kartu z boxu, nebo zda mi to za čas vymění. Prý neví, jestli CA moduly budou v budoucnu vůbec nabízet. Nechci mít set top box, nevidím k tomu s novou TV Samsung důvod. Nevíte, co je za problém? Dík.

 

Tak mám pocit, že jsi narazil na operátorku, která něvěděla opravdu vůbec nic !! Já mám takovou zkušenost s jejich centrem, že udělám tři telefonáty, tři různé operátorky a tři různé odpovědi, někdy úplně protichůdné.

 

Nevím, jak je to přesně dnes, ale odkup jejich CA modulu a převedení na tebe možné samozřejmě je i dnes ( bohužel jejich nabídka na inzercích silně poklesla ) neboť skončil jejich prodej ) Pokud by se ti podařilo nějaký sehnat, tak pozor na to, jak píše jeden kolega přede mnou. Nechat si zaslat sn modulu ze zadní strany a předem ověřit na UPC, zdali půjde spárovat ( takto jsem to dělal taky )

 

Jinak oficiálně se již neprodává, ale s tím pronájmem bych si tak jistý nebyl. Možná už to dnes není, ale ještě nedávno, když jsi na UPC zatlačil, tak ti ho do pronájmu poskytli, ačkoliv oficiálně se již nenabízí ani pronájem. Proto bych zkusil zavolat znovu a tohle jim řekl, možná už to nejde, ale možná si jen opravdu narazil na babu, která nic nevěděla :-)

 

Dodatek :

Tak jsem zapátral v historii na FB, nebot si pamatuji, že jsem se na tohle UPC ptal, protože mi to zajímalo a odpověd jsem našel, zde je, bylo to v květnu tohoto roku :

Dobrý den ,

omlouváme se Vám za pozdní zodpovězení dotazu. Během víkendu a svátků nejsou dotazy zodpovídány. Pronájem CA modulu je možný, ale již není na našich stránkách aktivně nabízen. Pokud si o výměnu zažádáte, samozřejmě ji s Vámi naplánujeme. Toto zařízení však neumožňuje využívání našich nových služeb hlavně videotéky MyPrime, služby bychom, tedy prostřednictvím tohoto zařízení nemohli poskytnout v plném rozsahu. CA modul do pronájmu poskytneme i novému zákazníkovi, pokud o něj požádá, nebo pokud má již zakoupený od jiného zákazníka UPC, který jej již nevyužívá.

Alena, UPC Facebook tým

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč se pronajimají CA moduly, předloni se ještě prodávali?? Rád bych jsi odkoupil, šlo by to??

9 listopad v 5:31

UPC Česká republika CA Moduly již neposkytujeme, jelikož nepodporují nové prostředí Horizon. Pokud máte ale o CA Modul zájem, pošlete mi do přímé zprávy číslo Vaší smlouvy. Děkuji, David - UPC Facebook tým

9 listopad v 5:43

  • Start
  • -
  • -
  • Compal CH7465
  • Brno-Žabovřesky
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...