Přejít na obsah

Aktivace Kombi komfort


Návštěvník Dahak

Doporučené příspěvky

Na to nemusí sedět v účtárně. Nebo si snad myslíš, že si náhodně losují klienty od kterých si "půjčí" kilo? Někdo udělá nějakou chybu (člověk nebo systém), vygeneruje se špatná faktura, ty na to upozorníš, oni to dají do pořádku. Takhle to je všude. Uvědom si, že to není malá firma, která by po systému překontrolovávala ty faktury.

 

Dýda napište mi prosím soukromou zprávu.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník son

Takže přispěji i já s troškou do mlýna-jako dlouholetý klient UPC jsem se již setkal snad se všemi problémy,které se zmiňují tady na foru-špatná faktura, občasné výpadky,30minutové čekání na spojení s operátorem atd. -a světe div se jsem u nich pořád.Rozhodl jsem se přejít z 10M na balíček Kombi Komfort-dne 10.11.2011 přijeli 2technici,vyměnili modem,zapojili telefon a odjeli i když jsem internet nejel-známá slova,že pojede do hodiny-jenže já osoba znalá a poučená,jsem věděl s předchozích zkušeností,že to nebude pravda-nezklamali-net se rozjel až za 5dní po několikaterých urgencích-doporučuji objednat upc telefon a zkontrolovat jeho funkčnost.Čím mě ovšem UPC překvapilo je to,že po přechodu na Kombi Komfort jsem se nemohl dostat do svého e-mailu-myslím tím xxxxxx@upcmail.cz -po urgencích,že to nejde-upc závadu odstanilo,ale ejhle,stylem že mám e-mail úplně prázdný.Po opětovných urgencích a žádostech se omlouvají za technické problémy a prosí za trpělivost a děkují za pochopení,že problém vyřeší.Dnes je to měsíc a stále nevyřešeno.Nutno podotknout ke cti UPC,že 5.dní nefunkčních služeb mi bude odečteno z lednového vyúčtování,protože v prosincovém to nestihli vyřídit.Jinak rychlost připojení je výborná,komunikace otřesná,ale to se asi dá čekat u tak veliké firmy-schopného člověka aby tady v té naší republice se svíčkou hledal.No vidím to tak,že do Nového roku firmě UPC popřeju v hledání co nejlepších zaměstnanců hodně úspěchů a taky aby se mi při tom hledání podívali po mých e-mailech.Howk!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník son
Jestli tě volání na UPC stálo 300 korun, tak si změň tarif u mobilního operátora.

Podnětný názor,ale špatně adresovaný-měl by jsi zkusit inspirovat mobilní operátory k zavedení nového tarifu-by se mohl jmenovat např.čeho se dočkáte dřív?Smrti nebo spojení s operátorem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

To jistě, ale úplná nefunčnost internetu není moc častá. Kromě nového zapojení a tam je chybou uživatele, že si nepřebere funkční připojení, ale něco technikovi podepíše a spokojí se s tvrzením, že to do nějaké doby samo naskočí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kulombo

YABAKA jestli si chceš od technika přebírat funkční připojení, tak to abys mu mnohdy vyčlenil pokoj, kde může pár dní spát. Já mám tenhle týden 2 nefunkční internety, jeden z úterka, druhý ze středy a nejdou do teď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...